1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. NEREDE HANGİ İHALE VAR?
NEREDE HANGİ İHALE VAR?

NEREDE HANGİ İHALE VAR?

GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü muhtelif yerlerde yağmur suyu şebeke hattı yaptırmak için ihale...

A+A-

GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü muhtelif yerlerde yağmur suyu şebeke hattı yaptırmak için ihale düzenledi. İhale 22 Haziran 2007 Cuma günü saat 14.00'de GASKİ Genel Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilecek. Yalnızca yerli isteklilerin katılabileceği ihalenin dokümanı, Etüt ve Plan Daire Başkanlığı Keşif İhale Şube Müdürlüğünden görülebilecek, 500 YTL bedel karşılığında satın alınabilecek. İstekliler, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresinin ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olması gerektiği bildirildi.

GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü yağmur suyu ızgarası içinde biriken batak ve her türlü atığın çıkartılması ve nakli işi için ihale düzenledi. İhale 29 Haziran 2007 Cuma günü saat 14.00'de GASKİ Genel Müdürlüğü konferans salonunda yapılacak. Yalnızca yerli isteklilerin katılabileceği ihalenin dokümanı Etüt ve Plan Daire Başkanlığı Keşif İhale Şube Müdürlüğünde görülebilecek ve 100 YTL'ye satın alınabilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, ihaleye konsorsiyumlar teklif veremeyecek. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresinin ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olması gerektiği kaydedildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.