1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. NEREDE HANGİ İHALE VAR?
NEREDE HANGİ İHALE VAR?

NEREDE HANGİ İHALE VAR?

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ: Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, dış cephe boyası ve onarımı için ihale düzenledi. Fen-Edebiyat...

A+A-

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ: Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, dış cephe boyası ve onarımı için ihale düzenledi. Fen-Edebiyat Fakültesi hizmet binasının dış cephesinin onarımı ve boyanması için düzenlenen ihale, 15 Haziran 2007 Cuma günü saat 14.00'de Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında yapılacak. Konsorsiyumların katılamayacağı ihalenin dokümanı, Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında görülebilecek veya 100 YTL'ye satın alınabilecek. İstekliler, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 120 takvim günü olacak.

ŞAHİNBEY İLÇE BELEDİYESİ: Şahinbey İlçe Belediyesi, 55 bin ton binder asfalt hazırlanması, serim yerine nakli ve yollara serilip sıkıştırılması işi için ihale düzenledi. İhale, 2 Temmuz 2007 Pazartesi günü saat 14.00'de Şahinbey Belediyesi Encümen salonunda gerçekleştirilecek. İhale dokümanı, Şahinbey İlçe Belediyesi İhale Takip Bürosunda görülebilecek ya da 750 YTL bedel karşılığında satın alınabilecek. Yalnızca yerli isteklilerin katılabileceği ihaleye, konsorsiyumlar teklif veremeyecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecekler. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.