Kesin sonuçlar açıklandı Kesin sonuçlar açıklandı

Çetin’in, “Seni satmayacak, sadık, güvenilir ve karakterli kişilerle yol yürü. Fitneci, münafık ve dedikoduculara dikkat et. Siyaset cambazlarına dikkat et. Siyaset simsarlarıyla-rantçılarla arana mesafe koy. •Kendini partiden büyük gören kibir abidelerine yüz verme. Holdinglerin değil Gaziantep’in menfaatlerini her şeyin üstünde tut” tavsiyeleri Ak Parti’de böyle insanlar mı var? dedirtti. 

Murat Çetin, sosyal medya hesabından Fedaioğlu’nun il başkanlığını kutlarken, şu tavsiyelerde bulundu:

FİTNECİ, MÜNAFIK VE DEDİKODUCULARA DİKKAT ET

Yeni yönetimini oluştururken Onun-bunun adamı veya yakını diye yönetim yapma. Kendi listeni kendin yap. Seni satmayacak, sadık, güvenilir ve karakterli kişilerle yol yürü. Fitneci, münafık ve dedikoduculara dikkat et. Senin sermayen halkındır unutma. Allah’tan başka kimseye eyvallah etme. Dik dur eğilme. 

KİBİR ABİDELERİNE YÜZ VERME

Kimsenin adamı olma. Yalnızca davanın adamı ol. AK Partimize Gaziantep’te kaybettirenlerle yol yürüme. Siyaset cambazlarına dikkat et. Onların ayak oyunları bitmez. Fırsat verme. Siyaset simsarlarıyla-rantçılarla arana mesafe koy. Kendini partiden büyük gören kibir abidelerine yüz verme. Milletin adamlarıyla yol yürü. 

HOLDİNGLERİN DEĞİL, GAZİANTEP’İN MENFAATLERİNİ GÖZET

Kimsesizlerin kimi ol. Fakir-fukaranın ve garip gurabanın babası ol. Şahısların, şirketlerin, holdinglerin değil Gaziantep’in menfaatlerini her şeyin üstünde tut. Halkın hizmetkarı ol. Güler yüzlü ve samimi ol. Herkesi kucakla. Gaziantep’in yaşadığı deprem acısını yüreğinde hisset. Depremzedelerin yanında ol. Her daim halkla iç içe ol. 

HALK GÜNÜNÜ DEVAM ETTİR

Şehrin ve halkın derdiyle dertlen. Benim başlattığım “Halk günü”nü devam ettir. Makam adamı olma. Sadece senden makam bekleyenlerden uzak dur. Emaneti ehline teslim edenlerden ol. Partili partisiz demeden sana işi düşen herkesin işini adaletle gör. Kimin ihtiyacı varsa onun yanında ol. Adaletli ol. Hakkı tut. Haklının yanında dur. Senden öncekilerin kıymetini bilirsen kıymeti bilinenlerden olursun. Küstürülüp uzaklaştıranları kazan. Gerekirse ayaklarına kadar git. 

ANALARIMIZIN, BACILARIMIZIN KIYMETİNİ BİL

Kadın kollarımızda görev yapan, evinden, eşinden, çocuklarından zaman çalarak çalışan samimi analarımızın, bacılarımızın kıymetini bil. Gençlik kollarımızda gece gündüz demeden çalışan gençlerimizin abisi ol.  Gönül koyanların gönlünü al. Gönül ve dava adamı ol.  Tüm bunları yaparken aileni ve işini ihmal etme. İşin zor, sorumluluk büyük, yükün ağır. Rabbim yar ve yardımcın olsun.”
 

Editör: Ebru Kont