Davut Gül'ü ziyaret ettiler Davut Gül'ü ziyaret ettiler

2019-2022 sezonları arasında Gaziantep FK forması giyen ve son senesinde oldukça kötü sezon geçirdikten sonra Konyaspor'un yolunu tutan Muhammet Demir, yeniden Gaziantep'e dönüş hazırlığına geçti. 

Kariyeri boyunca sakatlığı başına dert olan ve Gaziantep FK'da olduğu gibi Konyaspor'da da uzun süre sakatlığı nedeniyle neredeyse bir sezona yakın sahalardan uzan kalan Muhammet Demir, yeniden dönüş için araya teknik direktör Selçuk İnan'ın yardımcısı ve kendisinin de eski takım arkadaşı Olcan Adın'ı devreye soktuğu öğrenildi. 32 yaşındaki golcü oyuncunun yeniden Gaziantep'e gelmek istediği ve giderken kötü ayrıldığı kulübe gelebilmek için araya eski takım arkadaşı Olcan Adın'ı devreye soktuğu iddia edildi. 

TARAFTAR MUHAMMET DEMİR'İ İSTEMİYOR!

Muhammet Demir yeniden Gaziantep dönüş hazırlığı yapsada kırmızı-siyahlı yönetim sık, sık yaşadığı sakatlıkları nedeniyle bu transfere sıcak bakmazken 32 yaşındaki golcünün adı kırmızı-siyahlı takımla anılmasıyla birlikte taraftarlarda bu transfer dedikodusuna tepki gösterdi. Sosyal medya hesaplarında Muhammet Demir transfene karşı çıkan kırmızı-siyahlı taraftarlar takıma fayda sağlamayacağını ve "Muhammet Demir artık eski Muhammet değil. Transfer olmasını istemiyoruz. Daha iyi golcü alınabilir" görüşlerini paylaştıkları gözlendi. Spor Servisi 

Editör: Ebru Kont