Söz konusu Mesleki Gelişim faaliyetinin teması olan 'yansıtma/reflection' ile ait olarak öğretimde farklılaşma, etkin sorgulama ve kolaylaştırma, sınıf yönetimi ve öğrenci davranışları, geri bildirim ve değerlendirme başlıkları arasından YDYO öğretim görevlilerinin kendilerini en rahat ifade edeceklerini hissettikleri bir başlığı seçmeleri istendi.

47 ilde 826 arsa satışa çıkıyor 47 ilde 826 arsa satışa çıkıyor

YDYO akademik personeli dönem boyunca kendi gözlem ve değerlendirmelerini biriktirdi ve bu sayede mesleklerine ve performanslarına farklı bir pencereden baktı, kendi öz değerlendirmelerini yaptı. Daha sonra YDYO akademik personeli ilgili konudaki deneyim ve neticelendiremeyle Yabancı Diller Yüksekokulunda dört farklı salonda bir araya gelerek paylaştı.

GAÜN Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Emrah Cinkara programın başarılı bir şekilde tamamlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “GAÜN Yabancı Diller Yüksekokulu, 21. yüzyılın donanımlı, aydın gençlerini yetiştirebilmek için ihtiyaç duyulan dönüşümün bir parçası olduğunun bilincinde, üzerine düşeni layıkıyla yapmaktadır ve yapmaya devam edecektir” diye konuştu.