Kombineler satışta Kombineler satışta

İstanbul'da Pendikspor maçının ardından yönetim kurulundaki arkadaşlarına "bırakabilirim" dediği ileri sürülen başkan Memik Yılmaz'ın yakın çevresinden alınan bilgiye göre devam etme kararı aldığı iddia edildi.

Geçen sezonun Şubat ayının ilk gününde takımı teslim alan ancak çok geçmeden deprem felaketinin ardından ligden çekilmek zorunda kalan ve bu sezon ise sezona oldukça kötü başlayan Gaziantep FK'da başkan Memik Yılmaz'ın yakın çevresine "O günden bu güne çok yıprandım, çok yoruldum. Valiyle konuşup bırakabilirim" dediği iddia edildi. 

DAHA SONRA DEVAM KARARI ALDI

İstanbul dönüşü icra kurulunda yer alan yönetim kurulu arkadaşlarıyla görüştüğü belirtilen başkan Memik Yılmaz'ın önce "ayrılabilirim" dediği ancak daha sonra ise devam kararı aldığı öğrenildi. Geçen sezondan gerekli dersi çıkardıklarını ve teknik raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayacaklarını belirten Yılmaz'ın son gelen bilgilere göre başkanlığa devam edeceği bildirildi. 

İCRA KURULU 30'A ÇIKACAK YENİ GİRENLERDEN İSE 200 BİN EURO ALINACAK

Görevine devam edecek olan Memik Yılmaz'ın 15 kişiden oluşan icra kurulunu 30 kişiye çıkaracağı öğrenildi. İcra kuruluna yeni girmek isteyen isimlerin olduğu ve yeni girenlerden ise başkan Memik Yılmaz'ın 200 bin euro isteyeceği öğrenildi. Daha önceki icra kurulunda yer alan yöneticilerden 100 bin euro alınırken bu kez yeni girenlerden 200 bin euro isteyeceği ve girmek isteyenlerin de olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı. 

TRANSFER KOMİTESİ KURULACAK

Başkan Memik Yılmaz, öncelikle takım içindeki ödemeleri halledip, yeni icra kurulunu da belirledikten sonra transfer komitesi belirleyecek. Transferde başkan Memik Yılmaz, Teknik Direktör Selçuk inan, Futbol A Takım Sorumlusu Cemil Cansız ile birlikte yönetimden 4 isim daha olacağı gelen bilgiler arasında yer aldı. Transfer komitesinin belirlenmesinin ardından kırmızı-siyahlılar transferler için hemen düğmeye basacaklar. A.SERDAR ÖZEKŞİ
 

Editör: Ebru Kont