Tahmazoğlu’nu bu önemli gününde eski il başkanı Murat Çetin yalnız bırakmadı. Çetin törene eşi Nazlı Çetin ile geldi. Tahmazoğlu “Gaziantep için Şahinbey için çok daha güzel hizmetler yapmaya hazırız ve kararlıyız” dedi. Çetin ise sosyal medya hesabından “Şahinbey Belediye Başkanlığına rekor bir oyla 4.kez seçilen Mehmet Tahmazoğlu  başkanımızın mazbata törenine katıldım.  Kendisini ve seçilen meclis üyelerini tebrik ederim. Bu başarıda büyük emeği olan Akparti Gaziantep İl yönetimini, Şahinbey ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerini yürekten kutlarım.  Gaziantep’e ve Şahinbey’e bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çok büyük hizmetler yapacağından hiç şüphem yoktur” notunu paylaştı. 

Mazbata törene Gaziantep Milletvekilleri Eyup Özkeçeci, Mesut Bozatlı ve İrfan Çelikaslan, İl Başkanvekili Murat Şerbetçi, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Orhan Kızılaslan, Şahinbey İlçe Başkanı Mehmet Tiryaki, Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, il ve ilçe yönetimleri katıldı. 

HALKIMIZ BİZE GÜVENDİ

Tahmazoğlu mazbata törenin ardından yaptığı konuşmada Gazianteplilere teşekkür etti. Tahmazoğlu, ‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri, milletimizin teveccüh ve desteğiyle 4’üncü kez Şahinbey Belediye Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayız. Aldığımız oy oranına bakıldığında halkımızın bize güveni ve itimadı devam ediyor.’’

Karma komisyona sevkedildiler Karma komisyona sevkedildiler

EN YÜKSEK OYU BİZ ALDIK

Yüzde 55,25 oy oranı ile Gaziantep’te en yüksek oyu aldıklarını söyleyen Tahmazoğlu, ‘’Türkiye’de de yine önemli bir oy oranına sahip olmuş olduk. Bu arkamızdaki halkın desteği ve gücü bizim çalışma azmimizi artırıyor. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Bakanlarımız, milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, teşkilatlarımız ve halkımızla Gaziantep için Şahinbey için çok daha güzel hizmetler yapmaya hazırız ve kararlıyız. İnşallah bu dönemde şehrimiz ve vatandaşımızın ihtiyacı olan hizmetleri gönül köprüsü kurararak, Cumhur İttifakı olarak devam ettireceğiz. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Alnımızın akıyla yolumuza devam edeceğiz’’ diye konuştu. Tahmazoğlu’nun konuşmasının ardından Meclis Üyeleri de düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.