Muhtar maaşları için bankalar kapışıyor Muhtar maaşları için bankalar kapışıyor

Madakids cafe sahibi Ezgi Aykanat Yalçın açılışta yaptığı konuşmasında, “6. işyerimizi açmanın gururunu yaşıyorum. Her zaman her yerde dile getirdiğim ve övgü kaynağım , rol modelim başkanım bugün buraya gelerek bizleri onurlandırdı. Çocuk dostu bu cafe eğlenerek eğitimi savunan süper baba eğitim modülünde ki  vizyonumuzu daha da pekiştirecek. Amacımız anne çocuk arasında ki doğal iletişimi kaliteli zamanı paylaşarak artırmak .Çocukları kapsayan ve aileler için keyifli bir buluşma noktası olacak olan Madakids’ in açılışını gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu özel günümüzde hepinizi aramızda görmek bizi son derece memnun ediyor. Hepinize sonsuz teşekkür ediyoruz “ dedi.

GAGİKAD BAŞKANI LEYLEK KİLİS HALKINA ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ.

Madakids gibi önemli bir işletmenin açılışında bulunmaktan onur duyduklarını belirten GAGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Beril Özlem Leylek,  “GAGİKAD olarak 12. Yeni işletmemizin açılışını büyük bir gururla yapıyoruz. Her şehre vizyonumuzu hedeflerimizi taşıyacağız.  GAGİKAD olarak kadının çalışkanlığını yöneticiliğimizi , hızlı koordine olup çözüm üretici yönlerimizi tüm kadınlara aşılayacağız” dedi

KİLİS SİYASİ VE BÜROKRASİ HAYATINA DAMGA VURAN KONUŞMA 

Başkan Leylek sözlerine  şöyle devam etti ;“Her zaman söylüyoruz.  Bu ülkenin yarısı kadın  ve  o zaman her şeyin de  yarısı kadının olmalıdır . Meclislerin, odaların bürokrasinin siyasetin dizaynında bir şehirde kadın  bakış açısı eksikse başarıya koşmayı beklemek hayal olacaktır. İşçi kısmında değil yönetici kısmında Kilis’de kadınlarımıza yer açın , destekleyin ki Kilis kazansın. Birlikte kazanalım, el ele çalışalım, ortak akılla yönetelim”