1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kunduracılarda Emin İnce dönemi
Kunduracılarda Emin İnce dönemi

Kunduracılarda Emin İnce dönemi

Gaziantep Kunduracılar Odası'nın yeni başkanı Mehmet Emin İnce oldu.

A+A-

Genel kurulda mevcut başkan İbrahim Buğur'a rakip olan Mehmet Emin İnce 66 oy farkla başkan seçildi. Seçimde İnce 183 oy alırken İbrahim Buğur'un oyu 117'de kaldı. 28 yıldır oda başkanlığı görevini yürüten İbrahim Buğur'a 66 oy fark atarak seçimi kazanan İnce, "Yeni projelerle sektöre yenilik katacağız. Değişim sadece bizim sektörümüzde değil her sektör için geçerlidir" dedi. 

 

66 OY FARK ATTI

 

Gaziantep Kunduracılar Odası Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurulda konuşan Gaziantep Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği başkanı da olan Mehmet Emin İnce, seçildiği takdirde oda başkanlığını meslek olarak değil, hizmet yeri olarak göreceğini, sektörün sorunlarına çözüm odaklı çalışmalar yapacağını söyledi. Sektörün en büyük sorununun ara eleman olduğunu belirten İnce, "Tasarım ve model konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Pazar ciddi şekilde daraldı. Üretim fazlalığı karsızlığı doğurmaktadır. Yine Suriyeliler konusu var. Bunları kayıt altına almak için çalışmalar yapacağız. Gaziantep'in ayakkabıda marka değerini ön plana çıkaracağız. Sektöre sahip çıkacağız" dedi. 

 

SEKTÖRE SAHİP ÇIKAN BİR BAŞKAN OLACAĞIM

 

İnce şunları söyledi:"Ayakkabıda Gaziantep'in bilinirliğini artırarak Gaziantep'in ayakkabıda marka değerini ön plana çıkarmak istiyoruz. Ayakkabıcıların sahibi ticaret odası, sanayi odası ihracatçılar birliği kendi sektörümüze sahip çıkan bir başkan olmak istiyorum. Projelerimizle geleceğiz. Ayakkabıcıların ayakkabıyla ilgili gündem yaratarak her yerde kendimizi, adımızı, sektörümüzü  anlatmaya çalışacağız. Sektör temsilcilerimizle sık sık biraraya gelerek çözüm odaklı projeler üreteceğiz. Kim gelirse gelsin problemini çözme noktasında güçlü lobimizi kullanarak ona yardımcı olmaya çalışacağız" diye konuştu.

 

GELECEĞE MARKA YETİŞTİRECEĞİZ

 

 Sektöre uzun yıllar hizmet etmiş kişileri plaketle ödüllendireceklerini anlatan İnce, "Yine sektörün lisesiyle, üniversitesine destek çıkıp orada okuyan öğrencileri bu bölümü seçtikleri için ödüllendirip teşekkür edeceğiz, onları bize gönderen ailelerine de merak etmeyin çocuklarınızın işi hazır, doğru bölüme geldiler noktasında o çucukları sektörde başarılı abilerimizin yanına yerleştirip geleceğe birer marka olarak yetiştirmek için çalışacağız. " şeklinde konuştu

 

FARK ATTI

 

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Seçimde İnce 183 oy alırken İbrahim Buğur'un oyu 117'de kaldı.

 

MEHMET EMİN İNCE'NİN YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ

 

Mehmet Emin İnce'nin Yönetim Kurulu asil listesinde Yılmaz Nacakgediği, Hasan Polat, Beyhan Karaçam, Ercan Yılmaz, Hüseyin Özdemir, Tevfik Bayındır yer alırken; Denetim Kurulu asil listesinde Mehmet Akif Erbalcı, Mehmet Rıdvan Bozdoğan ve Bülent Terzi yer aldı. 

 

İBRAHİM BUĞUR'UN LİSTESİ ŞÖYLEYDİ

 

İbrahim Buğur'un Yönetim Kurulu asil listesinde ise Aykut Özsoylu, Mesut Tekin, Ümit Paşa Ağzıballı, Ahmet Tütüncüler, Yavuz Aknacar, Hasan Boğan yer alırken; Denetim Kurulu asil listesinde Bülent Güneş, Can Yenigül ve Erhan Akyüz yer alıyordu. NARİN DEMİRCİ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.