1. YAZARLAR

  2. Orhan Dineri

  3. KİM YÖNETİM?
Orhan Dineri

Orhan Dineri

Yazarın Tüm Yazıları >

KİM YÖNETİM?

A+A-

 

Gaziantepspor bitirilmişti ama başkanlık hevesi içinde olanların başkanlık macerası ilginç bir havaya büründü. Kendini zorla baş- kan seçtiren Huzeyfe Durmaz ve bir kaç yönetici koltuk sevdası içinde kendilerine göre projeler uyguladılar. Olmayan serüven içine girip Gaziantepsporun son mirasını ‘ismini’ bilmeden bitirme yoluna girdiler. Kapatıyoruz diye gündem yaratmaya çalıştılar becereme- diler.

Futbolculara ödeme yapamadıkları gibi transfer yasağını kaldırma girişimlerindede yol alamadılar. Ezberciliğe kaçıp yardım kampanyası başlatılsın diye akıl vermeye başladılar. Kızıllarla biten akıl, şimdide akıl tutul- masına dönüştü. Deftere, sıkıntılara sıkıntı ekleyen bu yönetmek isteyen kişilerle başımız dahada ağrıyacağa benziyor. Hafta içinde yaşananlar soğuk savaş görüntüsü veriyordu. Takımın abileri Şenol, Elyasa ve Muhammet teknik kadroyu idmana almayıp kendi idman proğramını uygulayıp yönetenleri kısadan protesto ediyorlardı.

Klüp içinde soğuk savaş, kim ne görevde belli değildi. Önceki gün bu 3 tecrübeli isim kadro dışı bırakılmış, arkasından futbolcuların ayaklanması başlıyordu. Genç futbolcular el ele verip kararı protesto edip bu klüp futbol- cuların böyle bir kararı tanımıyoruz, aylardır para alamıyoruz, işte bu haklı savunmaları ile yönetimin hiç varlığı olmadığını duyurmaya çalışıyorlardır.

GAZİANTEPSPOR’DA KİM YÖNETİM !!?

İş bilmeden, para olmadan bu işe hevesle- nirseniz ne bekliyordunuz?

Ağlanacak halimiz tam bir komediye dö- nüştü. Elyasa, Şenol Muhammet klüp bulsa- lardı giderlerdi, bulamadılar. Klüpte kalıp eski alacaklarını ve alabilirse yenisinin peşine düş- tüler haklı olarak...

Onların işi bu, oynayıp kazanacaklar. Feda- karlıklarının karşılığını alamayınca kimseleri takmayıp kendi idmanlarının proğramlarını yapıp takımı çalıştırmaya başladılar. Disiplin, saygı, elbette kalmamıştı, kendene sorgula- yan yönetim ben ne iş yaparım? dedi düğ- meye basıp kendilerine göre disiplin yarattı. YARATTIDA ONUDA AĞZINA YÜZÜNE BULAŞ- TIRDILAR.. BIRAKIN BU GÖREVİDE YOLUNUZA GİDİN..! 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.