Nizip çayı meclis gündeminde Nizip çayı meclis gündeminde

 Belediye Başkanı Ali Doğan'ı özel olarak ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, “Ali Başkan, benim çok sevdiğim ve değer verdiğim belediye başkanları arasında yer alıyor” dedi.

Ali Doğan Karkamış ilçesi için gayetli çalışmalarını bildiğini anlatan Kılıçdaroğlu, “Kendisinin Karkamış ilçesi için nasıl gayret edip çalıştığını biliyorum. Şimdi hizmet edeceği yer Nizip ilçesi. Buraya da en güzel şekilde hizmet edeceğinden şüphem yoktur. Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum.” dedi.

ONURLANDIRDI

Kılıçdaroğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ali Doğan ise, “Sayın Genel Başkanımızın ziyareti bizleri onurlandırdı. Kendisi partimiz için her zaman bir değer olarak kalacaktır. Genel Başkanımızın bizdeki yeri ve önemi her zaman özeldir. Kendisine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi. Karşılıklı sohbet ortamında devam eden ziyaret, Başkan Ali Doğan’ın Zeugma silüetli tablo ve sabun, zahter, zeytinyağı gibi yöresel ürünlerden oluşan hediye takdimi ile son buldu

Editör: Ebru Kont