1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kazak güven tazeledi
Kazak güven tazeledi

Kazak güven tazeledi

Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanlığı’na yeniden Kemal Kazak seçildi.

A+A-

7. Kez başkan seçilen Kazak,  “Türkiye Kamu-Sen olarak; kamu çalışanlarının devlet memuru vakarına yaraşır bir hayat sürmesi ve insanca yaşayabilmesi adına, teklifimiz olan “Memur Paketinin” yasalaşması için mücadelemize yılmadan devam edeceğiz” dedi. 

Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Kemal Kazak güven tazeleyerek 7. dönem başkanlığa yeniden getirildi. Gaziantep'te özel bir otelde yapılan Türk Sağlık-Sen 7. olağan kongresi delegelerin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Berk, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç çok sayıda sendika üyesi ve sağlık çalışanı ve Kamu-Sene Bağlı Şubelerin Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.Divan Başkanlığını Haber-Sen eski Genel Başkan yardımcısı Abdulselim Parlak’ın yaptığı  Genel kurulda yapılan seçim sonrasında Kemal Kazak 110 delegenin katılımıyla yeniden başkan seçildi.

Yedinci kez  Başkanlığa seçilen Kemal Kazak, “ Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen kurulduğu günden buyana, gerek ülkemizde gerekse dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip etmiş ve küresel sermayenin “Yeni Dünya Düzeni” adını koyduğu sisteme karşı, milli ve yerli bir duruş ortaya koymuştur. Özellikle de soros’tan beslenen iç ve dış mihraklara karşı, üniter yapının korunması ve milletimizin bağımsızlığı için “İlkem, Önce Ülkem” düsturuyla hareket etmiş, milli görmüş, milli düşünmüş ve milli yaşamıştır.” dedi.

OMUZ OMUZA VERECEĞİZ

Kazak “Bilinmelidir ki; Türkiye Kamu-Sen’e ve Türk Sağlık-Sen’e omuz vermek, Türk Milleti’nin geleceğine, istiklaline ve istikbaline omuz vermek demektir. Bu çağrımızı her platformda dile getirdik, getirmeye de devam edeceğiz.Bununla birlikte, Türkiye Kamu-Sen; yapmış olduğu çalışmalar ve vermiş olduğu mücadele ile kamu çalışanlarının umudu, güvendiği ve sığındığı liman olmuştur. Türkiye Kamu-Sen; toplu sözleşme masasında, ilkelerinden ve önceliklerinden ödün vermemiş, kararlı duruşu ile de taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştır.” diye konuştu.

MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Kazak ‘’Kamu çalışanlarını, yoksulluğa ve sefalete mahkûm eden, maaş zammı artışına imza atmamış ve “Toplu Sözleşme Masasında” oynanan orta oyunu deşifre etmiştir.Türkiye Kamu-Sen; mücadeleye başladığı ve masaya oturduğu ilk günden beri, kamu çalışanlarının yararına olmayan hiçbir anlaşmayı kabul etmemiş, o sebeple de toplu sözleşme masasını bir kez daha terk etmiştir. Türkiye Kamu-Sen olarak; kamu çalışanlarının devlet memuru vakarına yaraşır bir hayat sürmesi ve insanca yaşayabilmesi adına, teklifimiz olan “Memur Paketinin” yasalaşması için mücadelemize yılmadan devam edeceğiz” Dedi. HALİL ŞARKLI

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.