Ökkeş Eruslu, Sevinçli ve huzurlu bir günde olduklarını belirterek, “Camilerimizde sevgiyi, saygıyı, ilimi, eğitimi, güzel ahlakı öğretelim” dedi. 

Köy evlerinin teslimi sürüyor Köy evlerinin teslimi sürüyor

KATILIM YOĞUN SAĞLANDI

Açılış törenine Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Milletvekilleri Abdülhamit Gül, Ali Şahin, Derya Bakbak, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Şahinbey Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İl Emniyet Müdürü Celal Özcan, Şehitkamil İlçe Müftüsü Feyyaz İdin ve hayırsever Eruslu ailesi katıldı.

ERUSLU AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül ise, "Gaziantep’imiz, her yönüyle manevi kurumlar, camiler, Kur’an kursları, okullar, kreşler olsun, çok hayırsever bir ildir. Eruslu ailesi de hayır ve hasenat konusunda ilimize desteğini esirgemeyen hayırseverlerimizdendir. Ben de bir Gaziantepli olarak Eruslu ailesine çok teşekkür ediyorum." dedi.

BÜYÜK EMEK VERİLDİ

Hayırsever Ökkeş Eruslu, "Allah’ın rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun. Cenabı Hakk’a ne kadar şükretsek azdır. Sevinçli ve huzurlu bir gündeyiz. Siz değerli misafirlere bir ayetle seslenmek isterim: 'Allah’ın mescitlerini, ahiret gününe iman eden, namazı dosdoğru kılan, zekatı veren ve yalnız Allah’tan korkan insanlar inşa eder. Umulur ki onlar af olunur.' Onun için camilerimizde sevgiyi, saygıyı, ilimi, eğitimi, güzel ahlakı öğretelim. Allah hepinizden razı olsun. Burayı tahsisinden dolayı önceki belediye başkanımıza ve Şehitkamil Belediye Başkanımıza, buradaki emeklerinden dolayı özellikle teşekkür ediyorum. Emeği geçen işçimizden, mühendisimizden ve memurumuzdan Allah razı olsun diyerek onlardan helallik diliyoruz. Biz helal ediyoruz, onlar da helal etsin. Allah hepinizden razı olsun. Allah’ın selameti ve rahmeti hepimizin üzerine olsun, Allah hayırlı uğurlu etsin." ifadelerini kullandı.
 

Editör: Ebru Kont