Tüm teşkilatı tek tek dinleyen Erdoğan, önemli mesajlar verdi. Ankara’daki temayül yoklamasında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun olmayışı dikkat çekti. Toplantı sonrası Gaziantep ekibi “Yerel Seçimlerinde  Tarih yazmaya hazırız” mesajını verdi 

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇIKLANACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’in kendileri için önemli bir kent olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye başkan adayının önümüzdeki hafta açıklayacağını söyledi. Erdoğan, kısa süren konuşmasının ardından heyetteki isimlerden kimi belediye başkan adayı olarak görmek istediklerini önlerindeki kağıda yazmalarını istedi. Mini temayülün ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek belediye başkanlarını ve teşkilat başkanlarını dinledi.  

RESMİ AÇIKLAMA BEKLENİYOR

MHP’de hareket başladı MHP’de hareket başladı

Temayülün ardından açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik Gaziantep dahil 15 ilde adayları belirlediklerini ve çalışmaları sonlandırdıklarını açıkladı. 

TAHMAZOĞLU DAVETTE BULUNDU

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet tahmazoğlu sosyal medya hesabınan “Genel Merkezi’mizde düzenlenen temayül yoklaması vesilesiyle Cumhurbaşkanımız Sn.  Recep Tayyip Erdoğan  ile bir araya geldik. Cumhurbaşkanımıza ilçemizde yaptığımız projelerimizi anlatarak, 6 Şubat'ta açılışını gerçekleştireceğimiz eserlerimiz için şehrimize davet ettik. Alakaları ve kabullerinden dolayı Zat-ı Devletleri'ne şükranlarımı sunuyorum”

REKOR KIRACAĞIZ

AK Parti il başkanı Murat Çetin, sosyal medya hesabından “ Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Gaziantep için yapılan temayül yoklamamızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı için Hep Yeni Hep İleri diyerek 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Gaziantep ve Türkiye’de rekorlar kıracağız”

EKİP OLARAK HAZIRIZ 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplantıda ilk olarak AK Parti Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz'a söz verdi. Yılmaz konuşmasında “Her seçimde olduğu gibi 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için de Gaziantep ekibi olarak tüm teşkilatlarımızla birlikte hazırız” dedi.