İş ve siyaset dünyasını bir araya getiren törende, genç çiftin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıyarken, şahitler dikkat çekti. 


Tuba-Mehmet Menderes Karaduman çiftinin kızı Dr. Zeynep Nisa, Sabriye-Aydın Işık çiftinin oğlu İbrahim Işık ile Şehitkamil Kültür Merkezi’nde düzenlenen görkemli bir tören ile dünya evine girdi. 

GAİB’den finansal okuryazarlık eğitimi GAİB’den finansal okuryazarlık eğitimi


BOL ŞAHİTLİ NİKAH


Genç çifte Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  Oğuzeli Belediye Başkanı M. Sait Kılıç, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, AK Parti MKYK eski Üyesi Şamil Tayyar, MHP İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şahinbey Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Teke, Oğuzeli Eski Belediye Başkanı Bekir Öztekin, iş insanı Ahmet Tiryakioğlu, iş insanı Mesut Acar, Kamil Gereçci’nin de  aralarında bulunduğu 22 isim şahitlik etti, nikahı ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.


ŞAHİN’İN CÜZDANI TAYYAR’A VERMESİNİ İSTEDİ


Nikah akdini tamamlayan Başkan Fatma Şahin, nikah cüzdanını AK Parti MKYK eski Üyesi Şamil Tayyar’ın vermesini istedi. Tayyar, 23 Aralık’ın çok önemli bir bir gün olduğunu, çünkü kendisinin de evlilik yıldönümü olduğunu belirterek, “Sevgili Menderes Karaduman’ın nikahına gelmek için evlilik yıldönümü dün kutladım. Genç çiftlere mutluluklar dilerim. Ancak evlilik cüzdanını MHP İl Başkanı Mustafa Bozgeyik’in vermesinin daha uygun olacağını düşünüyorum” dedi. Böylece genç çiftlerin evlilik cüzdanını Bozgeyik takdim etti.