1. YAZARLAR

  2. İsa Altun

  3. Kadınlar dijitalleşecek -2-
İsa Altun

İsa Altun

Yazarın Tüm Yazıları >

Kadınlar dijitalleşecek -2-

A+A-

Vodafone ile işbirliği yapmaktan heyecan duyduklarını belirten Erhan Bostan ise şöyle konuştu: A101 CEO’su Erhan Bostan: ‘’ Kuruluşumuzdan bugüne kadar daima en uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmaya odaklandık’’

Vodafone ile işbirliği yapmaktan heyecan duyduklarını belirten Erhan Bostan ise şöyle konuştu:

En uygun fiyata, kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırma iddiamıza sahip çıkmak için her gün yeni mağazalar açıyor, ülkenin en ücra noktalarına, vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz. Şimdi hizmetlerimize mobil iletişim olanağını da ekliyoruz.

Bu amaç doğrultusunda bugün, iş ortağımız Vodafone ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinde, 850 ilçesinde, 6500 mahallesinde, özellikle de %60’ı kadın olan ve günde yaklaşık 2,5 milyon kez mağazalarımızı ziyaret eden müşterimize en avantajlı mobil iletişim olanağı olan Altın Tarifeler’i sunuyoruz.

 

Altın tarife ile Vodafone’un dijital teknoloji yetkinliğini ve A101’in yaygın mağaza ağını bir araya getiriyoruz. Bu sayede, tüm kadınlar için artık iletişimi ucuz ve daha ulaşılabilir bir hale getiriyoruz. Kadınlarımız kendilerine en uygun ve ekonomik tarifeyi artık en yakın yerden, A101’den alacaklar. Altın tarife sunacağı ürün ve hizmetlerle ev kadınlarının dijital cağın kapısını aralamasına vesile olacak. Vodafone – A101 işbirliği ile kadınlarımızın bu dünyanın yeni nimetlerinden yararlanmasını sağlayacağımız için gurur duyuyoruz.

 

Vodafone’dan ev kadınlarına özel iletişim fırsatları

 

Vodafone’un ev kadınlarına özel olarak geliştirdiği “Vodafone Altın Kulüp” programı kapsamında ev kadınlarının ihtiyaç ve beklentilerine uygun çeşitli iletişim ve iletişim dışı faydalar sunuluyor. Buna göre, “Vodafone Altın Kulüp” üyesi kadınlar, özel avantajlara sahip Altın Tarifeler’den faydalanabiliyor. Faturasız abonelere yönelik olarak tasarlanan ve sunulan bu tarifeler, her yöne dakika ve SMS’in yanı sıra avantajlı mobil internet seçenekleri içeriyor. Altın Tarifeler aynı zamanda ev kadınlarına gün içinde saat 12:00-16:00 arası Vodafone’lu sevdikleriyle ücretsiz konuşma imkânı da sağlarken sosyal medya kullanımı için ücretsiz mobil internet hizmeti de veriliyor. Diğer yandan, “Vodafone Altın Kulüp” üyesi kadınlara, hem kendileri hem de ailelerinin tercih ettiği marka ve mağazalarda yıl boyunca özel indirim ve avantajların yanı sıra, kadın ve çocuk sağlığı gibi bilgi servislerinden faydalanma imkânı sağlanıyor.

 

Vodafone Altın Tarifeler, A101 mağazalarından satın alınabilecek

Ev kadınları, “Vodafone Altın Kulüp” çatısı altında sunulan Altın Tarifeler’e A101 mağazalarından ulaşabilecek. Bunun için en yakın A101 mağazasına sadece kimlikleriyle giderek yeni hat almaları ya da numara taşıma başvurusu yapmaları yeterli olacak. Ülke genelinde 81 il, 850 ilçe ve 6bin500den fazla mağazasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen discount market zinciri olan A101, yaygın mağaza ağının yanı sıra güçlü dağıtım kanalı ve yüksek müşteri trafiği ile de Vodafone’un ev kadınlarına erişimini kolaylaştıracak.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.