Antrenman iptal oldu Antrenman iptal oldu

Teknik direktör Selçuk İnan ve Futbol A Takım Sorumlusu Cemil Cansız'ın yürüttüğü transfer çalışmasında Gaziantep FK'nın Stoke City forması giyen kanat oyuncusu Josh Laurent ile büyük ölçüde anlaştığı oyuncunun bir aksilik olmaması halinde bugün her şeyin netleşeceği öğrenildi. Kulüpte başkanlık krizinin çözülmesinin ardından gerek iç, gerekse dış transferde adım atacak olan Gaziantep FK'nın Antalyaspor'un da istediği İngiliz oyuncu Josh Laurent ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi ve oyuncunun kulübünden çıkış kağıtı almaya çalıştığı bildirildi. 

YİĞİT BALTACI ETKİSİ 

Jamiro Monteiro'yu Gaziantep FK'ya kazandıran Yigit Baltacı'nın bu transferde etkin rol oynadığı ve Antalyaspor'a gitmeye hazır olan oyuncuyu Gaziantep FK'ya kazandırmak için mücadele verdiği öğrenildi. Teknik Direktör Selçuk İnan'a da yakınlığıyla bilinen Yiğit Baltacı, Josh Laurent'in Stoke City'den satışı için izin aldığı takdirde Pazartesi günü İngiliz oyuncuyu Gaziantep'e getireceği öğrenildi. 

SELÇUK İNAN BİZZAT KENDİSİ GÖRÜŞTÜ

Transfer çalışmalarını yürüten teknik direktör Selçuk İnan'ın Stoke City'nin kanat oyuncusu Josh Laurent ile bizzat kendisi görüşüyor. Facetime üzerinden Laurent ile görüşme gerçekleştiren teknik direktör Selçuk İnan'ın oyuncuyu ikna ettiği ve menejer Yiğit Baltacı'nın da girişimleri sonrası kırmızı-siyahlı takıma imza atmasının an meselesi olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı. 37 maçta 1 gol, 2 asist ile oynayan İngiliz oyuncunun transferinde bugün net gelişmeler olması bekleniyor. Spor Servisi 
 

Editör: Ebru Kont