1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İYİ Parti'de Karakuş yeniden atandı
İYİ Parti'de Karakuş yeniden atandı

İYİ Parti'de Karakuş yeniden atandı

İYİ Parti’de Teşkilat İşlerinden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın imzası ile tüm İl Başkanları’nın istifalarının istenmesinin ardından yeni atamalar yapıldı.

A+A-

 Geçtiğimiz hafta içerisinde istifasını İYİ Parti Genel Merkezi’ne sunan Mehmet Serkan Karakuş, yapılan değerlendirmelerin ardından yeniden İl Başkanlığı’na atandı.

 İl Başkanlığı’na yeniden atanan M. Serkan Karakuş yaptığı açıklamada, partinin kuruluş aşamasından bugüne kadar gerek il yönetim kadrolarında ve gerekse de gönüllü olarak hizmet edenlere teşekkür ederek, “ Bugüne kadar Gaziantep'in İYİ olması için çalışan insanlarla beraber daha da İYİ bir Gaziantep için çalışacak olan yeni yönetimimiz ve gönüllülerimizle birlikte daha yeni başlıyoruz” dedi.

Karakuş’un İl Başkanlığı’na yeniden atanması ile birlikte İl Yönetim ve Disiplin kurulu üyeleri de belli oldu. 80 Kişi’den oluşan İYİ Parti İl Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Mehmet Serkan KARAKUŞ, Adalet SOYLU, Ahmet ÇELİK, Ahmet İzzettin KOCALAR, Ahmet KAHRAMAN, Ahmet KARTAL,  Ali Celalettin ÖZKENDİRCİ, Ali ÇAĞLAYAN, Ali İhsan DAĞYAR, Ali Rıza TORUN, Anıl ÖZMUTLU, Arafettin MUTLU, Arif Erkan OĞUZKAN, Ayşe DALBUDAK, Barış ŞİMŞEK, Burçin Ceyla ÇELİKKAN, Cemal YILMAZ, Cengiz KILIÇ, Cevdet POLAT, Cuma ŞAHAN, Cuma YILDIRIM, Ekrem AYATA, Elif TAŞDEMİR, Emre Burhan BAYHAN, Ertan KESEN, F. Adnan ÖZDEMİR, Fatma BÜYÜKGÜÇLÜ, Gökhan DURSUN, Gökhan ERALP, Gülden KURTARAN, Gülnaz KARALAR,  Hafize YALÇINKAYA, Hüseyin EFE, İnci ALGIN, İsa KÖK, İsmail Necip ATAY, İsmet ŞERBETÇİ, Kemal ŞAHAN, Kemal TOPLAR, M.Abdurrahman ALBAYRAM, Mahfiruz  BAY, Mehmet AKTAŞ, Mehmet Ali GÜNDOĞAN, Mehmet ÇELİK, Mehmet ÇOPUROĞLU, Mehmet Fatih ÖZMEN, Mehmet GEBEL, Mehmet Halil ÖZKURT, Mehmet Nihat ERGÜN, Mehmet TİRYAKİ, Mehmet TÜMER, Mesut BEKİRMUSTAFAOĞLU, Meral YILDIZ, Metin ASLAN, Metin ÖZTÜRK, Murat MIHÇIOĞLU, Mustafa ALTUN, Mustafa İlker ÖZYURT, Müge Bensu TURAN, Müslüm TİRYAKİ, Necdet KAZAZ, Nihal ÖZTEKİN, Oğuz HOCAOĞLU

Osman ALGI,  Reşit Yaşar BÜYÜKOĞLU, Saadet KÖSE, Sait DOĞAN, Seda AYKENT,  Serap  ÖZDEMİR, Serkan ARICI, Seydi BAYRAMOĞLU, Songül İSHAKOĞLU, Taner ASLAN, Tolga Abidin BAKLAR, Turgay AYLAZ, Turgay KANAT,  Ü. Bülent  GÖKSEVEN, Üstünkal SAĞIROĞLU, Yaşar KALEOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.