Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i tebrik eden NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Yeni döneminde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımıza görevlerinde başarılar diliyoruz.” dediler. NTO olarak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile her zaman işbirliği içerisinde çalışmaya hazır olduklarını dile getiren NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “NTO olarak, şehrimizin ekonomisi ve sosyal hayatının gelişmesi için yapılacak projelerde büyükşehir belediyemiz ile çalışma arzusu içerisindeyiz. Büyükşehir belediyemizle bundan sonraki dönemde de ortak akılla hareket ederek daha fazla görev almaya çalışacağız. Bu bağlamda NTO olarak geçmişte de olduğu gibi üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız.” şeklinde konuştu.

NİZİP BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

İkinci etap ödemeler yapıldı İkinci etap ödemeler yapıldı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nizip’e yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında ziyaretçilere bilgiler verdi. Nizip’ten hiçbir zaman ellerini çekmediklerini belirten Başkan Fatma Şahin “ Geçmiş dönemlerimizde Nizip’te güzel projelere imza attık ve bundan sonrada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben yaptıkları ziyaretten dolayı NTO’ya ve üyelerine çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Nizip’in ihtiyaçları, yapılabilinecek projeler ve işbirlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan ziyarete NTO Meclis Başkan Yardımcısı Necdet Başeğmez, NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu üyeleri de katıldı.

Editör: Ebru Kont