1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İşadamlarına kolaylık
İşadamlarına kolaylık

İşadamlarına kolaylık

Türkiye Noterler Birliği Vakfı atısı altında kurulan ve 2 yıl içinde kamu ve kurumsal pazarın hakimi olan TNB, Kayıtlı Elektronik Posta ilk bayisini Gaziantep’te...

A+A-

Türkiye Noterler Birliği Vakfı atısı altında kurulan ve 2 yıl içinde kamu ve kurumsal pazarın hakimi olan TNB, Kayıtlı Elektronik Posta ilk bayisini Gaziantep’te açtı. Yaklaşık 30 yıldır bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve bölgede önemli projelere imza atan Kalender Bilişim ile anlaşma yapan TNB KEP, vatandaşın ve Gaziantepli sanayici, iş adamlarının kayıtlı elektronik posta ile hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

KENDİMİZE GÜVENİYORUZ

TNB KEP ile işbirliği anlaşması yapan Kalender Bilişim’in Kurucu Ortağı Hulusi Kalender, “Gaziantepli işadamlarının en büyük özelliği değişime gösterdikleri uyum ve teknolojiye yaptıkları yatırımlardır. Her yeni teknolojik gelişmenin dünya piyasasında rekabet gücünü artıracağını bilirler. Kurumsal düşüncenin hakim olduğu bu bölgede Kayıtlı Elektronik Posta’ya geçiş çok hızlı olacak. Öncelikle elektronik imza kullanıcıları başta olmak üzere, elektronik ortamın sunduğu kolaylığı gören tüm kullanıcıların, kısa bir süre sonra KEP alışkanlığı olacak. Hızlı bilgi edinme ve uygulamadaki kolaylıklar kullanım alanlarını genişletecek. Bilişim konusunda uzman, yerel alışkanlıklara hakim, köklü bir şirket olduğumuzdan kendimize güveniyoruz” dedi.

YANTAÇ: DOĞRU YOLDAYIZ

Türkiye genelinde her ilde bir bayilik planladıklarını belirten TNB KEP Kurumsal ve Kanal Satış Direktörü Duygu Yantaç, “Kurumsal pazarda elde ettiğimiz başarı ne kadar doğru yolda olduğumuzu bize gösterdi. KEP, yeni bir iş yapış şekli. Hayatı kolaylaştıran bu sistemi, Anadolu insanı da en kısa sürede tanımalı. Üç büyük şehir dışında öncelikli illerimizi Gaziantep, Adana, Antalya, Balıkesir Bursa, Denizli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya ve Samsun olarak belirledik. Türkiye tahmin edildiğinden de hızlı KEP’e uyum sağlıyor. Kurumların KEP’e geçişi bireysel pazarı da hareketlendirecek. Proje yaptığımız pek çok müşterimiz bireysel müşteri ile olan iletişiminde KEP kullanmak istiyor.  KEP sayesinde banka şubesine gitme, herhangi bir devlet dairesine faks çekme dönemi sona erecek. Vatandaşlar, elektrik, doğalgaz gibi bir çok abonelik işlemini evinden çıkmadan KEP adresini kullanarak tek bir e - posta ile sonuca ulaştırılacak” diye konuştu.

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.