Kurbanbaba Mahallesi’nde 4 çocuk annesi Fatma Kahraman, evlerinin çatı katında intihar ederken, ailesi tarafından istemediği biri ile evlendirilen 17 P.S., evde kimsenin olmadığı bir sırada tabanca ile kendisini kafasından vurdu. Bir diğer intihar olayı da KÜSGET’te yaşandı. Babasıyla tartışan 18 yaşındaki İbrahim, kendini tavana asarak yaşamına son verdi. 

ŞÜPHELİ ÖLÜM

Büyüksehir teyakkuzda Büyüksehir teyakkuzda

Şehitkamil İlçesi Yalangoz Mahallesi’nde P.S.(17) isimli genç kız, başından vurulmuş halde bulundu. İddiaya göre, ailesi tarafından istemediği biri ile evlendirilen P.S., evde kimsenin olmadığı bir sırada tabanca ile kendisini kafasından vurdu. Hastaneye kaldırılan P.S. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından soruşturma başlatıldı.

4 ÇOCUK ANNESİYDİ

4 çocuk annesi Fatma Kahraman, ailevi sorunları nedeniyle çatı katında kendisini astı. Aile fertleri tarafından hemen özel bir hastaneye kaldırılan talihsiz kadın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kahraman Yeşilkent mezarlığında toprağa verildi. 

BABASIYLA TARTIŞTI, İNTİHAR ETTİ 

Küsget Sanayi bölgesinde meydana olayda tornacılık yapan babası Mustafa G ile tartışan 18 yaşındaki İbrahim G. kendini asarak yaşamına son verdi. Babasıyla birlikte işyerine giden 18 yaşındaki İbrahim G. babasıyla bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Babasının işyerinde olmadığı saatte bunalıma giren genç kendini tavana asarak yaşamına son verdi. Çevre de bulunan esnaf durumu emniyet ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen emniyet güçleri 18 yaşındaki İbrahim G’in cansız bedeniyle karşılaştı. Olayla ilgili baba Mustafa G gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.