31 Mart 2024'te yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine kendi logo ve adaylarıyla katılacak olan HÜDA PAR, Gaziantep Büyükşehir Belediye ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıtmasının ardından adaylar seçim bölgelerinde ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP’li belediyeler denetlenecek CHP’li belediyeler denetlenecek

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı seçim çalışmalarını hızlandırırken, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat, Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Adil Kök, Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Kenan Yüksek, Nizip Belediye Başkan Adayı Bayram Çakar, Karkamış Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Kılıçparlar, Nurdağı Belediye Başkan Adayı Sait Cihangir, Araban Belediye Başkan Adayı Ahmet Görgel ve İslahiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, seçim bölgelerinde halkı ve esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinliyor.

İLÇELERE İNDİLER

HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve ilçe belediye başkan adayları, yerel seçim çalışmalarına başladıkları günden itibaren dur durak bilmiyorlar. Hem kent merkezinde hem de ilçelerde Gaziantep halkının tamamına dokunmaya çalışmak için dur durak bilmeyen HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları, sabahın erken saatlerinde seçim çalışmalarına başlayıp akşamın ilerleyen saatlerine kadar sahadan ayrılmıyor. HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları vatandaşlara partilerinin vizyonunu ve misyonunu anlatırken, Gaziantep ve ilçeleri için yapacakları projeleri de vatandaşlar ile paylaşıyor. 

FOTO

*****