Gaziantep’in sevilen iş insanı ve başarılı siyasetçilerinden Beyhan Külekçi kanser hastalığına yenik düştü. Genç yaşta hayata gözlerini yuman Beyhan Külekçi sevenlerini yasa boğdu. Saygın Ticaret adamlığının yanında siyasette de örnek bir duruşu olan Külekçi, Bahattin Nakıboğlu Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları arasında toprağa verildi.  Cenaze törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, Ak Parti eski Milletvekillerinden Nejat Koçer, İrfan Kaplan, Halil Mazıcıoğlu, Şehitkamil Belediyesi eski Başkanı Rıdvan Fadıloğlu,Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ile meclis başkanı Hilmi Teymur, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sezer Cihan'ın yanı sıra, siyaset, iş dünyası, oda ve dernek başkanlarıyla meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 


NELER SÖYLEDİLER:

İş insanı ve siyasetçi merhum Beyhan Külekçi için iktidar ve partisi CHP’den duygu dolu mesajlar yayınlandı.

FATMA ŞAHİN:GÜZEL İNSANDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Önceki dönem CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Beyhan Külekçi’yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Beyhan Bey güzel insandı, ardında güzel bir iz bıraktı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Büyük Gaziantep ailemize ve merhumun ailesine başsağlığı, sabır diliyorum.”

Doğalgazı olmayan ev kalmayacak Doğalgazı olmayan ev kalmayacak

MERİÇ:ÇOK ÜZÜLDÜM

CHP Gaziantep Milletvekili Melih Meriç, “CHP Şehitkamil ve Büyükşehir Belediyesi eski meclis üyemiz Beyhan Külekçi'nin vefat haberini derin bir üzüntüyle almış bulunmaktayım. Kendisine Allah'tan rahmet, Külekçi ailesine, sevenlerine sabır ve başsağlığı dilerim.”

ÖZTÜRKMEN:ALLAH RAHMET ETSİN

CHP Gaziantep Milletvekili Hasan Öztürkmen “Eski Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Şehitkamil meclis üyemiz Beyhan Külekçi'nin vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah'tan rahmet, Külekçi ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.”

KOÇER:ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİM

Ak Parti Gaziantep eski Milletvekili Nejat Koçer,” Geçmiş dönem Gaziantep Ticaret Odası ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi, değerli insan Beyhan Külekçi'nin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, Külekçi ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun”

YILDIRIM:DEĞERLİ BİR DOSTTU

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım:”Geçmiş dönem Meclis Üyemiz, değerli dostum Beyhan Külekçi'nin vefat haberinden derin üzüntü duydum. Merhuma Allah'tan rahmet, sevenlerine ve Külekçi ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun...”

ÜNVERDİ:MEKANI CENNET OLSUN

Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi:”Geçmiş dönem Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Ticaret Odası meclis üyesi, iş insanı Beyhan Külekçi'nin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, değerli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.

TOPRAK:BİRLİKTE GÖREV YAPTIK

Büyükşehir Belediyesi Ak Parti  meclis üyesi Osman Toprak:”Büyükşehir Belediye Meclisinde birlikte görev yaptığımız Beyhan Külekçi'nin ani vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.”

KARADAĞ:UYUM İÇİNDE ÇALIŞMIŞTIK

Eski Meclis üyesi Latif Karadağ,”Geçmiş dönem Büyükşehir Belediye Meclisinde karşılıklı saygı ve uyum içerisinde çalıştığımız, meclis üyemiz Beyhan Külekçi’ye Allah’tan rahmet, Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.”

KALKAN:ACIMIZ ÇOK BÜYÜK

Eski Meclis üyesi Uğur Kalkan, “Değerli abimiz,dostumuz,önceki dönem #Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyemiz Beyhan Külekçi 'yi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Ailesinin,akrabalarının,partimizin ve partililerimizin başı sağ olsun. Acımız çok büyük:”
 

Editör: Ebru Kont