1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hep birlikte hizmet edeceğiz
Hep birlikte hizmet edeceğiz

Hep birlikte hizmet edeceğiz

İlim Yayma Cemiyeti genel kurulunu yaptı.

A+A-

Türkiye’nin köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Tek listeyle gidilen Genel Kurulda İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan, yeniden başkanı seçilerek güven tazeledi. Sahn-ı Seman projesini de bu yıl faaliyete geçireceklerini belirten Arslan, “Yeni dönemde de hep birlikte daha iyi hizmetlere imza atmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz inşallah” dedi.

Türkiye’nin köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Tek listeyle gidilen Genel Kurulda İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan, yeniden başkanı seçilerek güven tazeledi.

İLİM YAYMA CEMİYETİ GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şubesi Olağan Genel Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şubesi hizmet binasında gerçekleştirilen genel kurula; İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan, sivil toplum kuruluşların temsilcileri ile üyeler katıldı.

İLİM VE İRFAN YUVASI

Genel Kurulda konuşan İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan, İlim Yayma Cemiyeti’nin ulu bir çınar olduğunu belirterek, Türkiye’nin ilerlemesi ve gelişmesi için çalışmalar yapan ve birçok gencin yetişmesinde büyük payı olan cemiyetin bir ilim ve irfan yuvası olduğunu söyledi.

ÖNEMLİ HİZMETLERE İMZA ATTIK

Geçmiş dönemde yapılan hizmetleri aktaran Arslan, “2 yıllık süreçte önemli hizmetlere imza attık. Aldığımız bu bayrağı daha yukarıya taşıma noktasında yönetim kurulu üyelerimizle birlikte elimizden gelen gayreti gösterdik. Göre başladığımızda kendimize 3 hedef koyduk. Bu hedeflerimizin birincisi yeni hizmet binası. İkincisi eğitim ve gençlik merkezleri oluşturulması. Üçüncüsü de İlim erbabı yetiştirme noktasında Buhara Akademi projesini hayata geçirmek. Allah nasip etti bu 3 projemizde de pratiğe dökeceğimiz noktaya geldik. Yeni şube hizmet binamızı yakın zamanda hizmete açacağız. Karagöz Caddesinde hizmete açacağımız yeni hizmet binamızın 4. ve 5. katlarında eğitim ve gençlik merkezleri oluşturulacak. Allah’ın izniyle Sahn-ı Seman projesini de bu yıl faaliyete geçiriyoruz. Yeni dönemde de yönetim kurulu üyelerimiz ve bütün üyelerimizle birlikte daha iyi hizmetlere imza atmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz inşallah” dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan’ın güven tazelediği genel kurulda Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: İbrahim Büyük, Doç. Dr. Ali Aytek, Mustafa Alpdoğan, Şevket Topaloğlu, M. Akif Tuncer, Mehmet Metin Taşkın, Hilmi Öztürk, İbrahim Altınova, Ahmet Ünalan, İbrahim Halil İlgi, Eyüp Gümüş, Necmettin Tayyip Karaoğlu ve Ahmet Yavuz.”

DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Denetleme Kurulu Üyeleri: “Ahmet İhsan Kaya, Ercan Ertuğrul, Hüseyin Kurşun, Abdullah Bozkurt, Deniz Dikme ve Mehmet Sonercan.”

GENEL MERKEZ DELEGE ÜYESİ

Genel Merkez Delege Üyesi: “M. Emin Arslan, Muhittin ŞİMŞEK, Mehmet Fatih Evyapan, Ahmet Gök, Bayram Çetin, Ahmet Çelik, Dr. Mehmet Demir ve Musa Bozteke.” MERAL KINACILAR ERBEKTE

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.