Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde, kamp otelinin sahasında gerçekleştirilen antrenmanda kırmızı-beyazlı ay yıldızlılar 5-2 pas çalışmasının ardından Portekiz maçının taktik çalışmasını gerçekleştirdi.  Antrenmanda ısınmanın ardından pas, top kapma ve taktik ağırlık çift kale çalışma ile devam edilirken futbolcuların bir hayli hırslı oldukları gözlendi. Tedavisi devam eden İrfan Can Kahveci ise, takımdan ayrı düz koşu yaptı. TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da bugün yapılan antrenmanı takip ederken A Millî Takımımız, bugün basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla Portekiz maçının hazırlıklarını tamamlayacaklar.  

Draguş'tan duygulandıran mesaj: "Bu bir veda değil" Draguş'tan duygulandıran mesaj: "Bu bir veda değil"

MAÇIN HAKEMİ BELLİ OLDU

A Millî Takımımızın Portekiz ile oynayacağı 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu maçının hakemleri belli oldu.

Almanya'nın Dortmund kentinde bulunan BVB Stadyumu'da 22 Haziran 2024 Cumartesi günü oynanacak ve TSİ 19.00'da başlayacak müsabakayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Felix Zwayer yönetecek. Zwayer'in yardımcılıklarını aynı ülkeden Stefan Lupp ve Marco Achmüller yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi İspanya Futbol Federasyonu'ndan Jesús Gil Manzano olacak. Müsabakada Almanya Futbol Federasyonu'ndan Bastian Dankert ise VAR olarak görev yapacaklar. Spor Servisi 
 

Editör: Ebru Kont