MHP’den Şehitkamil’e ziyaret MHP’den Şehitkamil’e ziyaret

Gaziantep Havalimanı yakınlarında, 2021 yılında 5 bin 500 metrekare alana kurulan ve 51 evcil hayvan kapasiteli otelde can dostlara konforlu konaklama imkanı sağlanıyor. Otelde "SPA"dan kuaför hizmetine birçok hizmet sunuluyor.

6 YILDIR İŞLETİYORUZ

İşletmeci Tuba Başsevinç,  ruhsatlı olan evcil hayvan otelini 6 yıldır işlettiklerini söyledi. Bayramlarda, özel günlerde insanların tatile gittiğinde evcil hayvanlarını bırakmak istediklerinde devreye girdiklerini belirten Başsevinç, "Tesisimiz kedi ve köpek konaklama olarak geçiyor. Ayrıca bakım hizmeti sunuyoruz. 'Pet SPA", kuaförlük hizmeti, bakım, eğitim gibi tam kapsamlı bir tesis." diye konuştu. Evcil hayvanların rahatı için her şeyi düşündüklerini ifade eden Başsevinç, "Kapalı, açık ve yeşil alanlar, 'aqua', köpeklerin konaklayacağı yerlere kadar her şeyi düşündük. Bütün evcil hayvanların kendi bireysel odaları, mama odaları, özel eşyaları koyabileceğimiz saklama alanları var. Sıcak havalarda özellikle aquayı çalıştırıyoruz ve evcil hayvanlar suyun keyfini çıkarıyor. Sabah ve öğleden sonra dışarı çıkarıyoruz." dedi. 

YOĞUNLUK YAŞANIYOR

Başsevinç, bayram tatili nedeniyle yoğunluk yaşandığını dile getirerek şunları kaydetti: "Rezervasyonla çalıştığımız için bayramlardan 1 ay öncesinden doluyoruz. Bizim halihazırda konaklayan müşterilerimizin 25 köpeği olduğu için bayramda rezervasyon dışında kesinlikle çalışmıyoruz. Talep çok güzel. Bütün rezervasyonlarımız dolu." AA
 

Editör: Ebru Kont