Futbolun Ammisi üzdü Futbolun Ammisi üzdü

Ancak toplantıda beklenen olmadı ve sadece temennilerde bulunuldu. Katılımın da çok yetersiz olduğu, sanayicilerin ve odaların ilgi göstermediği toplantıda, Memik Yılmaz'ın kulübün borcunu söylediği, transfer ve ödemeler için acil para desteğine ihtiyaçları olduğunu belirtti. 

Gaziantep Futbol Kulübünün geleceğini çok yakından ilgilendiren kritik toplantı Vali Kemal Çeber başkanlığında yapılırken toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,  İyi Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin toplantıda kırmızı-siyahlı takımın sorunları masaya yatırıldı. Toplantıda kulübün parasal sorunları ve ihtiyaçları dile getirilirken herkesin beklediği takıma kısa sürede maddi kaynak desteği sağlanacağı yönündeydi ancak böyle bir gelişme olmadı. 

DESTEK OLUNACAK

Kulübün maddi anlamda büyük bir sıkıntı yaşadığı ve Haziran ayı sonuna kadar isi futbolculara ödeme yapılması beklenen Gaziantep FK'nın dün şehrin önde gelenleriyle yaptığı toplantıdan tek çıkan sonuç takıma destek olunmaya devam edileceği olundu. Vali Kemal Çeber ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep FK'ya destek olunması gerektiğini ve takımı ayağa kaldırmak için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdiği öğrenildi. 

YILMAZ: TOPLANTI GÜZEL GEÇTİ

Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz ise toplantının verimli ve güzel geçtiğini belirterek, "Yönetim kadromuzu güçlendireceğiz ve güçlü bir yapıyla yola devam edeceğiz. Bu yolda şehrimizin önde gelenlerinin desteği bizim için çok önemli ve inanıyorum ki el ele verirsek bu takımı daha iyi yerlere getireceğiz" ifadelerinde bulundu. Spor Servisi 
 

Editör: Ebru Kont