Gaziantep Tüccarlar Kulübü (GTK) tarafından Shimall Otel’de lansman toplantısı düzenlendi. İş dünyasından önemli isimlerin katıldığı gecede , Gaziantep Tüccarlar Kulübü Başkanı Yavuz Zorkirişçi, kulübün kuruluş ilkelerini, ‘’Dernek üyeleri ile kaliteli zaman geçirme, sosyal beslenmeyi sağlama, Üyelerine ve ailelerine kişisel gelişim sağlayıcı etkinlikler, sanatsal ve kültürel faaliyetlerde bulunma. Şehrimize ve ülkemize değer katacak sosyal sorumluluk projeleri üretmek veya var olan sosyal sorumluluk projelerine destek vermek’’ olarak tanımladı. Gaziantep Tüccarlar Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Sözcüsü Cengiz Hortoğlu, tüccarlığın tarihçesi ile ilgili bir konuşma gerçekleştirdi.

ZORKİRİŞÇİ PLAKET TAKDİM ETTİ

Başkan Zorkirişçi, Başkanvekili Gökmen Köroğlu, Başkan Yardımcısı Burhan Elbeyli, GTK Sözcüsü  Cengiz Hortoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Bahadır İkizceli, Mesut Yılmaz, Uğur Acıoğlu, Disiplin Kurulu Başkanı  Ali Çelebi ,Disiplin Kurulu Üyesi  Asım Kuyucu, Disiplin Kurulu Üyesi  Reslen Eroğlu, Kurucu Üyeler Eyüp Zengin, Orhan Ceyran, Mustafa Açıkgöz ve İbrahim Aslansoy’a plaket ve üyelik sertifikalarını takdim etti. 

ARMONİ MÜZİK DERNEĞİ GECEYE RENK KATTI

Lansmanda Armoni Müzik Derneği Korosu sahne aldı. Bu organizasyona destek vermek için İstanbul’dan gelen TRT sanatçısı Hüsamettin Subaşı Gaziantep Türküleri ile geceye renk kattı. 

Konser sonrası katkılarından dolayı Armoni Müzik Derneği Başkanı ve koro şefi Feray Zorkirişçi’ye ve Hüsamettin Subaşı’na plaketini takdim edildi. Plaket takdiminin ardından lansman sona erdi.