1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. GÖZLÜKÇÜ BABANIN GÖZ DOKTORU OĞLU
GÖZLÜKÇÜ BABANIN GÖZ DOKTORU OĞLU

GÖZLÜKÇÜ BABANIN GÖZ DOKTORU OĞLU

Altın Optik firmasının sahibi Cuma Reyhan'ın oğlu Göz doktoru oldu

A+A-

Doktor Hakim Reyhan  Anka hastanesinde 

Gaziantep’te spor ve siyaset dünyasının sevilen ismi Altın Optik Göz firmasının sahibi Cuma Reyhan’ın göz hastalıkları uzmanı olan oğlu Ali Hakim Reyhan Anka hastanesinde görevine başladı. 

Anka hastanesi bu katılımı yaptığı duyuruda açıkladı ve, “Hasta memnuniyeti odaklı, güvenli ve nitelikli sağlık hizmeti sunan, ileri tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı yapısıyla toplumun her kesiminden insanı sağlıkla buluşturan Gaziantep Özel ANKA Hastanesi, hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. ANKA Hastanesi, uzman hekim kadrosuna Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Hakim Reyhan’ı da dahil etti” denildi. 

1983 yılında Gaziantep’te doğan Ali Hakim Reyhan, 2001 yılında Gaziantep Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2011 yılında Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Reyhan, 2012 yılında Ağrı Devlet Hastanesi acil ve Ağrı Doğu Beyazıt Aile Hekimliğinde görev yaptı. 2016 yılında Adıyaman Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 4 yıllık ihtisasını tamamlayan Dr. rehan, 2017 yılında Kilis Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmet görevine atandı ve yaklaşık 4,5 yıl Kilis Devlet Hastanesi’nde hizmet verdi. Op. Dr. Ali Hakim Reyhan’ın ilgi alanları ise “Genel göz muayenesi, katarakt cerrahisi, akıllı mercek, glokom ve tedavisi (Göz Tansiyonu), Pediatrik Oftalmoloji (Çocuk göz sağlığı), şaşılık tanısı ve cerrahisi, çocuklarda göz tembelliği, göz kapağı ve göz çevresi estetiği, kuru göz, kırma kusurları (Refraksiyon), keratokonus, konjonktiva hastalıkları & cerrahisi, şaşılık muayenesi ve cerrahisi, ambliyopi (Göz Tembelliği), göz kapağı botox uygulamaları, blefaroplasti, Uvea Hastalıkları (üveit), Behçet Hastalığı, Medikal Retina Hastalıkları, İntravitreal Anti VEGF uygulamaları (Göz içi enjeksiyon), yaşa bağlı makula dejenerasyonu (Sarı Nokta Hastalığı), şeker hastalığına bağlı, diyabetik retinopati tedavisi, Retinal arter ve ven tıkanıklıkları, kontak lens uygulaması” olarak kaydedildi.Hakim Reyhan’ın Türk Oftalmoloji Derneği’ne üye olduğu ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanan ve bilimsel toplantılarda sunulan bildiri kitabında basılan çok sayıda bildirisi bulunduğu ifade edildi. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.