Beşiktaş karşısında Gaziantep FK'nın gollerine imza atan iki Rumen futbolcu Sorescu ve Draguş alınan galibiyetin ardından büyük sevinç yaşadılar. Zor süreçten geçtiklerini belirten Draguş ve Sorescu, taraftarların desteğiyle Beşiktaş karşısında çok önemli galibiyet aldıklarını ve bunu devam ettirip ligde kalmak istediklerini ifade ettiler. 

Fenerbahçe ile rövanş bugün Fenerbahçe ile rövanş bugün

SORESCU: ÇIKIŞI SÜRDÜRÜP BEŞİKTAŞ GALİBİYETİNİN BİR ANLAMI OLMALI

Gaziantep FK'nın Beşiktaş karşısında ilk golünü atan Deian Sorescu; "Önemli bir galibiyet aldık ama bu maçtaki performansı kalan 9 maçta sürdürmeliyiz ki bu maçı kazanmanın bir anlamı olsun. Umarım kalan maçları da kazanacağız. Ligde kalmak istiyoruz. Kalan maçlarda da en iyi sonuçları alıp taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz."

DRAGUŞ: İYİ YOLDAYIZ

Attığı gollerle takımına önemli puanlar kazandıran ve Beşiktaş maçında da galibiyette önemli rol oynayan Denis Draguş ise şunları söyledi; "Bu galibiyet için çok mutluyum. Yeni hocamız için de iyi bir başlangıç oldu. Biz takım olarak iyi yoldayız. Şehir, başkanımız ve herkes için iyi bir akşam oldu. Artık bu maçı unutup önümüzdeki Rizespor maçına odaklanacağız ve oradan da iyi sonuçla döneceğimize inanıyorum" diye konuştu. Spor Servisi