Almanya'nın Munih şehrinde oynanacak Tekerlekli Sandalye Avrupa Kupası Grup eleme maçlarında şehrimizi temsil edecek olan Gazişehir Gaziantepspor'un grubundaki maç programı belirlendi. Ligde A grubunda dolu dizgin yoluna devam eden ve play-off'lara kalmayı önceden garantileyen kırmızı-siyahlı engelsiz şahinler, gelecek haftadan itibaren rotayı Avrupa'ya çevirecekler. 

7 MART'TA ALMANYA'YA GİDECEKLER

Almanya'nın Munih şehrinde oynanacak Avrupa Kupası Grup eleme maçı için Gazişehir Gaziantepspor, 7 Mart'ta gidecek ve ilk maçını 8 Mart saat 11.15'te ev sahibi Munih ile oynayacak. Günde iki maçın oynanacağı tekerlekli basketbol Avrupa Kupası grup eleme maçında kırmızı-siyahlılar Munih ile oynayacağı mücadelenin ardından 15.45 Plymouth ile oynayacaklar. 9 Mart'ta Gazişehir Gaziantep günün ilk maçında 09.00'da Bergamo Sport ile 15.45'te ise Kasırga92 ile karşılaşacak ve grubunda ilk iki sırayı alması halinde gruptan çıkan takım olacak. 

Yönetim şokta! Yönetim şokta!

GAZİANTEP'İ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ

Gazişehir Gaziantepspor Tekerlekli Basketbol Takımı İdari Menejeri Ramazan Taşkın, "Ligde iyi bir gidişatımız var ve artık play-off'a odaklandık. Şimdi sırada Avrupa var, daha önce de katıldığımızda başarılı olmuştuk ve aynı başarıyı tekrarlayıp Gaziantep'i Avrupa'da başarıyla temsil etmeye çalışacağız. İnşallah Almanya'nın Münih şehrinde iyi sonuca atıp Gaziantep'e mutlu dönmek istiyoruz" diye konuştu. Spor Servisi