1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gaziantepsporun gerçek taraftarları harekete geçti
Gaziantepsporun gerçek taraftarları harekete geçti

Gaziantepsporun gerçek taraftarları harekete geçti

Gaziantepspor'un gerçek taraftarları takımlarının amatör kümeye düşürülmesi sonucu harekete geçti.

A+A-

 Bir basın açıklaması yapan taraftarlar şunları söyledi:

HERŞEYE RAĞMEN GAZİANTEPSPOR DİYEN GAZİANTEPSPORLULARIN BASIN AÇIKLAMASI 

 Bizler Gaziantepspor ailesinin birer ferdi olarak yarım asırlık çınarımız olan ve tarihe tanıklık eden Gaziantepspor’umuzun şehrimizde protokolümüz ve  halkımız tarafından sahipsiz bırakıldığını ama Gaziantepspor’umuzun sahipsiz olmadığını anlatmak ve göstermek maksadıyla burada toplanmış bulunmaktayız.
27 yıl boyunca süper ligde mücadele ederek bu şehrin göğsünü kabartan, sevinçlerimize ve hüzünlerimize vesile olan Gaziantepspor’umuzun bu şekilde  bir köşeye atılıp, kendi kaderine terk edilmesini hazmetmekte  zorlanmaktayız . Kamil Ocak stadyumunun yıkılması ile başlayan son olarak tesisimizin satılığa çıkartılmaya çalışılması ile devam eden sistematik bir imha politikası, Gaziantepspor ile doğmuş, büyümüş, her Vefakar Gaziantepspor taraftarını ve Gaziantepspor’umuzun şanlı mazisine saygı duyan tribünleri incitmekte ve yaralamaktadır.

Bizler yıllardır okulumuzda  derslerimizden, İş yerimizde işimizden, Ailemiz ile geçireceğimiz zamandan feragat ederek en kötü günde dahi Gaziantepspor’umuzu destekledik. Gaziantep’imizin tarihten gelen mücadele ruhundan feyz alarak takımımızın yanında durduk ve Gaziantepspor armasının savunucusu olduk. Her ne kadar  sayımız az gibi görünse de o mücadele ruhundan kaynaklanan azim ve kararlılıkla karınca misali yolumuzdan dönmeyeceğiz.
Gaziantepspor’umuz yıllardan beri kötü  yönetimlerin esiri olarak kalmış olup, bugün takımımızın bu duruma düşmesine bu kötü  yönetimler sebep olmuştur. Bu yönetimlerin yanlış politikalarının cefasını çekmek yine bizlere yani Vefakar  Gaziantepsporlulara düşmüştür. Bu kötü yönetimlerin basiretsizliğinden dolayı protokol tarafından da  takımımıza sahip çıkılmamıştır.

Sonuç olarak Gaziantep şehrinin en büyük markası ve çınarı olan Gaziantepspor’umuzun yıkılmasına müsade etmeyeceğimizi, amatöre düşse dahi sahip çıkacağımızı, Gaziantepspor’umuzun bu duruma düşmesine neden olan tüm kişiler ve kurumlar  hakkında  suç duyurusunda  bulunacağımızı tüm Gazianteplilerin ve Gaziantepsporluların  huzurunda beyan ediyoruz. Bu büyük vebal  ile ah hayatınızın her alanında karşınızda duracaktır. Son dönem de  söylenen Gaziantepspor ismi ve  arması için mücadele eden, Ankara da  göz yaşı döken ve her türlü zorluğa  göğüs geren Büyük Gaziantepspor taraftarlarının fikri ve onayı alınmadan bu takımın isminin başka yerlerde zikredilmesi  bunca  yıl  mücadele  veren taraftarlara saygısızlık olarak kabul ediyoruz.

Bizler Gaziantepspor taraftarları olarak tribünde takımımızı nasıl destekledik ve temsil ettiysek aynı şekilde her alanda temsil etmeye TALİBİZ! Valilik tarafından Gaziantepspor’umuz ile ilgili hukuki işlemlerin bir an önce başlatılmasını, mevcut yönetim dahil geçmişe dönük gelir  gider kalemlerindeki  soru işaretlerinin giderilmesi için Valiliğin olaya el atmasını istiyoruz Bu konuda Takımımızın önünü  açmak ve yeni oluşumlara kolaylık sağlanması için mevcut yönetimin de gerekli  fedakarlığı yaparak istifa edeceğinden şüphemiz  yoktur.
Kamuoyuna Saygıyla  duyurulur…

VEFAKAR  GAZİANTEPSPORLULAR  DERNEĞİ
GENÇLİK 27 
ULTRAS HOŞGÖR

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
12 Yorum