Vali Kemal Çeber, başarılı öğrencileri kutlarken, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, LGS’de en yüksek puanı alan 100 öğrenciye, Bosna Hersek gezisi sözü verdi. 

VALİ ÇEBER:MUTLULUK SİZİN HAKKINIZ

Sağlıktan mezun oldular Sağlıktan mezun oldular

Vali Çeber, LGS’de başarılı olan öğrencileri kutladı. Vali Çeber, “Tüm bir yıl emek sarfederek  2024 yılı liselere  geçiş sistemi  sınavında  Türkiye derecesi alan öğrencilerimizi kutluyorum. Çalışan, çaba sarf eden, LGS birincisi olan ve emeğinin karşılığını almak için ter döken bütün genç şahinlerimi tebrik ediyorum. Emek sizin, mutluluk sizin hakkınız” dedi.

ŞAHİN:BU GURUR HEPİMİZİN

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, LGS’de en yüksek puanı alarak Gaziantep’in büyükşehirler arasında 6’ncı sıraya oturmasını sağlayan 100 öğrenciye, Bosna Hersek gezisi hediye sözü verdi. Şahin, “Gaziantep, LGS sonuçlarına göre büyük bir başarıya imza atarak tüm büyükşehirler arasında en başarılı 6. şehir oldu. Eğitim şehri Gaziantep mottosuyla çıktığımız bu yolda, tüm kaynaklarımızı eğitim için seferber ettik ve büyük bir aşama kaydettik. Bu başarı, bu gurur hepimizin. Amacımız ilk 3’e girmek, bunu da yine birlikte başaracağız." dedi.
 

Editör: Ebru Kont