400 METREDE 1. 200 METREDE 2.OLDU

Gaziantep Özel Erdem Koleji öğrencisi Eren Keser, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gazi Oyunları müsebakalarına katılarak okulumuzu temsil etti. Altletizm oyunlarında 200 metrede 2., 400 metrede 1. olan milli sporcu Eren Keser, puan sistemi neticesinde genel klasmanda Atletizm dalında 2.lik elde etti. Elde ettiği başarılarla hem okulunun hem de Gaziantep’in bölgedeki gururu olan Eren, Ocak ayında yapılacak şampiyonada Ülkemizi başarı ile temsil etmek için hazırlıklarını sürdürdüğünü dile getirdi.

MİLLİ SPORCU OLAN ÖĞRENCİMİZ BİZİ GURURLANDIRIYOR

Sadece 3 puan istiyoruz Sadece 3 puan istiyoruz

Başarılı sporcuyu kutlayan Erdem Koleji Genel Müdürü Örfi Sönmez, Atletizm dalında okulumuzun gururu olan milli sporcumuz Eren Keser'in ; Genç Erkekler; kategorisinde elde ettiği son başarısından dolayı kutlarız.

Sporcumuzun daha önce defalarca şampiyonluklar kazanarak kendini kanıtlamıştır. 2024 yılında Türkiye adına 200 metrede yarışacağı şampiyonada büyük başarılara imza atacağına inanıyor ve başarılar diliyorum. Sporcularımızın başarılarında büyük emekleri bulunan başta ailelerimiz olmak üzere antrenör ve öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Spora gönül vermiş öğrencilerimizi burs imkanları ile destekliyor ve desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.