Narkogençlik eğitim modülü Narkogençlik eğitim modülü

Başkanlar, “Tarihî mirasımızı, kültürel zenginliğimizi geleceğin dünyasına taşımak; milletimizin aydınlık yarınlarını kucaklayan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak yaşamalarını sağlamak en büyük arzumuzdur. Bu arzuyu gerçekleştirmek için durmaksızın çalışmak da hepimizin görevidir" dedi.

23 Nisan'ın Cumhuriyet tarihimizde önemli bir dönüm noktası olduğunu dile getiren Başkanlar, mesajlarında şu ifadelere yer verdi: "Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, 23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmıştır. Millî iradenin hayata geçirildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104. yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gururla kutluyoruz. TBMM’nin kuruluşu yeni Türk devletinin millî egemenliğe dayalı olduğunun bütün dünyaya resmen ilanıdır. TBMM, 104 yıl önce olduğu gibi bugün de bağımsızlığımızın, birlik ve beraberliğimizin, demokrasimizin ve geleceğimizin teminatıdır”

 GTO Başkanları mesajlarında çocukların iyi yetişmesine olanak sağlayan toplumların her zaman öne çıktığını, bu nedenle en büyük yatırımın çocuklara yapılması gerektiğini vurgulayarak "23 Nisan, Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Bu gün dünya çocuklarına verilen en güzel ve en anlamlı armağandır. Bu günü bir bayram olarak geleceğin teminatı olan çocuklara adayan ebedi Başkomutan Atatürk, böylelikle çocuklara verdiği eşsiz değeri göstermiş ve Türk milletinin geleceğinin çocukların omuzlarında yükseleceğine işaret etmiştir. Yarınlarımızın umut ışığı çocuklarımızın geleceği için her birimize önemli sorumluluklar düşmektedir. Tarihî mirasımızı, kültürel zenginliğimizi geleceğin dünyasına taşımak; milletimizin aydınlık yarınlarını kucaklayan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak yaşamalarını sağlamak en büyük arzumuzdur. Bu arzuyu gerçekleştirmek için durmaksızın çalışmak da hepimizin görevidir" dedi.