Yapılan araştırmada Son Bir yılın En Başarılı 15 Milletvekili belirlendi. En Başarılı Milletvekilleri Listesi’nde Gaziantep Milletvekili o isim yer aldı.

14 Mayıs 2023 Seçimlerinin üzerinden bir yıl geçti. Milletvekillerinin performansı ve siyasi partilerin mevcut durumunu ölçmek üzere ORC Araştırma Şirketi tarafından bir çalışma yapıldı. 

ORC’DEN AÇIKLAMA GELDİ
ORC’den yapılan açıklamada, ‘’ Araştırmamız, 14 Mayıs 2023 seçimlerinden bu yana "en başarılı milletvekillerini" ve siyasi partilerin mevcut oy oranını ölçmek amacıyla gerçekleştirilmiştir’’ ifadeleri yer aldı.

İŞTE O İSİMLER

CHP'liler ne varsa sordu Büyükşehir hepsini açıkladı CHP'liler ne varsa sordu Büyükşehir hepsini açıkladı

Yapılan araştırmada Son Bir yılın En Başarılı 15 Milletvekili belirlendi. ORC Araştırmasına göre son 1 yılın En Başarılı Milletvekilleri,  Ali Mahir Başarır, Osman Gökçek, Mustafa Sarıgül,  Hüseyin Yayman,  Veli Ağbaba, Cemal Enginyurt, Sermet Atay, Kürşad Zorlu, Mustafa Varank, Rıdvan Uz, Ömer Fethi Gürer, Özlem Zengin, Yücel Bulut, Gökhan Günaydın ve Sırrı Sakık oldu. 

ATAY FARKI

TBMM İdare Amiri ve MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, En Başarılı Milletvekilleri Listesi’nde 7’nci sırada yer aldı.