Selçuk İnan'ın gelişiyle birlikte takımın iyi bir hava yakaladığını belirten Gaziantep Futbol Kulübü Yöneticisi İbrahim Dicle, son Çaykur Rizespor mağlubiyetine rağmen takımın çok iyi mücadele ortaya koyduğunu söyledi. Şu an ki durumlarının iç açıcı olmadığını ancak şehir olarak el ele vermeleri halinde takımın iyi yere geleceğini söyledi. Kalan 8 maçta çok zorlu ve kritik maçlara çıkacaklarını belirten Dicle, içerde oynayacakları Alanyaspor maçında ise taraftarların desteğine çok ihtiyaç duyulacağını ifade etti.

İYİ BİR HAVA VAR

Gaziantep FK Başkan Yardımcısı İbrahim Dicle, "Alınan kötü sonuçların ardından yaptığımız değişiklik sonrası takımımız Selçuk İnan ile birlikte iyi bir hava yakaladı. Takımda şu  an çok iyi hava var. Zaten bu güzel hava, takımın sahadaki oyununa yansıdı. Gerek 2-0 kazandığımız Beşiktaş maçı, gerekte kaybetmemize rağmen Rize karşısındaki oyunumuz bunun göstergesiydi. İnşallah bu güzel havayı son 8 maça yayarız."

BİRLİK VE BERABERLİĞİ İHTİYACIMIZ VAR

Dicle; "Bulunduğumuz konum, sıralama bize yakışmıyor ama ben inanıyorum ki şehir, taraftar hepimiz el, ele verirsek bu takım kalan 8 maçta çok iyi sonuçlar alarak ligi iyi yerde bitirecektir. Birlik ve beraberliği ihtiyacımız var. Kalan 8 maçımızın hepsi final ve zorlu. Bu süreçte özellikle iç sahada taraftarlarımızın vereceği destek takım için çok önemli. Biz başkanımız önderliğinde takım için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz."

ALANYA MAÇINDA TRİBÜNLER DOLMALI

Kasımpaşa'yı ezberliyorlar Kasımpaşa'yı ezberliyorlar

Dicle, sözlerine şöyle tamamladı; "2 Nisan Salı akşamı kendi evimizde Alanyaspor ile çok önemli maça çıkacağz. Taraftarlarımızın stadyuma gelerek tribünleri doldurup takımlarına destek olmalı. Başka Gaziantep yok, bu takım herkesin takımı ve takımımıza sahip çıkmalıyız. İnanıyorum ki şehrin, taraftarlarımızın desteğiyle Alanya maçını kazanıp Ankara'ya daha güçlü ve moralli gitmeye çalışacağız" diye konuştu.