ÖĞRENME BİTERSE HAYAT BİTER

Mezuniyet töreninde konuşma yapan GAÜN Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Çetin, öğrencileri eğitimdeki başarılarından dolayı tebrik etti. Çetin, “ Öğrenme biterse hayat biter. Dört yılı tamamladınız ve iyi bir eğitim aldınız. İyi bir eğitim aldınız derken altı boş bir cümle kurmuyorum. Mevcut olan bütün programlarımız bağımsız denetleme kuruluşları tarafından akredite oldu. Bu da eğitim öğretim kalitemizin yüksek olduğunu gösteriyor. Bu başarı, gelecekteki başarılarınızın temelini oluşturacak.” dedi.

KEPLERİNİ HAVAYA ATTILAR

Dönem birincisi İlayda Yıldızgil, “Mezun olduğum bölüme büyük bir hevesle gelmiştim ve severek de okudum. Bu vesileyle, bana bu fırsatı sunan ve yoluma ışık tutan Gaziantep Üniversitesine, değerli hocalarıma ve aileme teşekkür etmek istiyorum. Her birinin emeği ve desteği, bugünkü başarımda ve gelecekteki hedeflerimde bana ilham kaynağı olmaya devam edecek.” dedi.

YKS sonuçları açıklandı! YKS sonuçları açıklandı!

Açılış konuşmalarının ardından dereceye giren öğrencilere ve mezunlara belgeleri takdim edildi. Tören mezun öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla son buldu.

Editör: Ebru Kont