1. HABERLER

  2. AMATÖR SPOR

  3. Düşecekler çıkacaklar belli olacak
Düşecekler çıkacaklar belli olacak

Düşecekler çıkacaklar belli olacak

Birinci Amatör Kümede son iki haftaya girilirken, ligden düşecek ve çıkacak takımlar neredeyse bu hafta sonu oynanacak müsabakaların ardından netlik kazanacak.

A+A-

Süper amatör kümede hem zirvede hem de alt sıralardan heyecan devam ederken, ikinci kümede ise şampiyon adayları ön plana çıkmaya başladı.

BUGÜN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:

Nizip Halk Eğitim – Şehitkamil Gençlik

Saha: Nizip İstasyon Sahası

Saat: 15.30

Hakemler: Bünyamin Erdil – Halil Bozkurt – Ali Bilen

Gözlemci: Muhittin Erdem

*****

Akdamar Gençlik – Gazikentspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 15.30

Hakemler: Emirkan Avcim – Berrin Toklu – M.Ali Aslan

Gözlemci: Hakan Ercan

*****

Işın Boru Yıldız – Gazisaray

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 15.30

Hakemler: Onur İçyer – Selçuk Kaplan – Baki Mutlu

Gözlemci: Haydar Koç

*****

Coşkunspor – Şehreküstü

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 15.30

Hakemler: Ö.Tevfik Özkoç – Mehmet Pekmezci – Oğuz Başbenzer

Gözlemci: Ahmet Taşkın

*****

Türk Telekom – Kalespor

Saha: Batur

Saat: 15.30

Hakemler: Hüseyin Sağlık – Şahin Kara – Enes Karahan

Gözlemci: Mehmet Kaftancı

 

BUGÜN OYNANACAK 2. KÜME MAÇLARI:

İstikrar Eğitim – Eriklispor

Saha: Hasan Doğan Tesisleri

Saat: 12.00

Hakemler: Mehmet Can Balsu – Samed Ünal – Yusuf Özaslan

Gözlemci: Cevdet Karakurt

*****

Hacıbaba Özgençlik – Selçukluspor

Saha: Hasan Doğan Tesisleri

Saat: 14.00

Hakemler: Hakkı Tahir Erkaç – Uğur Yıldız – R.Orhan Sarar

Gözlemci: H. İbrahim Esen

*****

Şahinbey Mertspor – Düztepespor

Saha: Hasan Doğan Tesisleri

Saat: 16.00

Hakemler: Abdulkadir Kirkiz – Fatih Budak – Yusuf Özaslan

Gözlemci: Hüseyin Doğan

 

YARIN OYNANACAK 1. KÜME MAÇLARI:

Nurdağı Bld – Akkentspor

Saha: Nurdağı İlçe Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Deniz Aslan – M.Mustafa Özdemir – Müslüm Osanmaz

Gözlemci: İsmail Güven

*****

Çınarlıspor – Gazispor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Emirkan Avcim – M.Çağrı Cilesun – Selçuk Kırtan

Gözlemci: Hakan Atıcı

*****

Gençlerbirliği – Özyıldız

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: Mustafa Akbat – Yasin Esen – Samed Ünal

Gözlemci: Coşkun Erzin

*****

Aydınbabaspor – Oğuzspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 12.30

Hakemler: Burhan Taşdemir – Mehmet Yağcı – Cuma Özdede

Gözlemci: Eray Özkanlı

*****

Oğuzeli Bld – Karşıyaka Gençlik

Saha: Oğuzeli İlçe Stadyumu

Saat: 12.30

Hakemler: İbrahim Halil Polat – Oktay Sağlamcı – Abdulbaki Özküçük

Gözlemci: Ömer Atıcı

*****

Esenspor – Atletik Mekik

Saha: Batur

Saat: 12.30

Hakemler: Ümit Çakır – Mahmut Güzel – Batuhan Taşpınar

Gözlemci: Mehmet Kaftancı

 

YARIN OYNANACAK 2. KÜME MAÇLARI:

Samspor – Saraygücü

Saha: Hasan Doğan Tesisleri

Saat: 14.00

Hakemler: Fatih Budak – Eyyüp Boz – M.Şevket Berkeşoğlu

Gözlemci: İsmail Çelik

*****

Enderun 1962 – Atletik Meydanspor

Saha: Hasan Doğan Tesisleri

Saat: 16.00

Hakemler: Yasin Esen – Mahmut Güzel – Yiğit Yılmaz

Gözlemci: Tevfik Okuducu

 

YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇLARI:

Demirspor – Şahinbeyspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Yakup Özhan – Selçuk Kaplan – Oğuz Başbenzer

Gözlemci: Hakan Ercan

*****

Sercan İnşaat – Üçoklar Demirspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 14.30

Hakemler: Abdulkadir Kirkiz – Hüseyin Sağlık – Mehmet Yağcı

Gözlemci: İsmail Sarıçiçek

*****

Nizip Yıldırım – Aktoprak

Saha: Nizip İlçe Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Mehmet Pekmezci – Şahin Kara – Turgay Öztekin

Gözlemci: Mehmet Bayraklılar

*****

Bozkurtspor – Sanayi Esnaf

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 14.30

Hakemler: Ahmet Taşdemir – M.Çağrı Cilesun – Hilmi Ataş

Gözlemci: Ahmet Taşkın

*****

Ankas İstiklalspor – Camcıoğlu

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 16.30

Hakemler: Mehmet Kirişçioğlu – Yunus Nurses – Ümit Çakır

Gözlemci: Haydar Koç

*****

H.D Kolejspor – İslahiyespor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 16.30

Hakemler: M.Murat Oğuz – Baki Mutlu – Mustafa Akbat

Gözlemci: Mehmet Açıkgöz

*****

Sakıcı İnşaat Şenyurt – Nizipspor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 16.30

Hakemler: Mehmet Can Balsu – Hüseyin Sağlık – Cuma Özdede

Gözlemci: Abdulkadir Tekin

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.