TARİH: 17 MART 2024 PAZAR (YARIN)
SAAT: 13.30
STADYUM: DİDİ STADYUMU
HAKEMLER: ABDÜLKADİR BİTİGEN - SERKAN OK - KAMİL ÇETİN
YAYIN BEİN SPORT 2

Geçtiğimiz Pazartesi akşamı kendi evinde Beşiktaş'ı mağlup ederek haftalar sonra küme düşme potasından çıkarken yarın saat 13.30'da ligin güçlü ekibi Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek.

Ligde oldukça sıkıntılı durumda yer alan ve teknik ekip değişikliğinin ardından Selçuk İnan ile çıktığı ilk maçta kazanarak üzerindeki kara bulutları dağıtan Gaziantep Futbol Kulübü, yarın saat 13.30'da Karadeniz deplasmanında Çaykur Rizespor ile çok kritik bir mücadeleye çıkacak. Alt sıralarda her hafta dengelerin değiştiği ligde kırmızı-siyahlılar yeniden düşme potasına düşmemek adına Rize karşısında mutlak puanla dönmeye çalışacaklar. 

Kursağımızda kaldı! Kursağımızda kaldı!

HAKEM KAYSERİ BÖLGESİNDEN

Alt sıraları çok yakından ilgilendiren ve Kayserispor'un da ligde kalma mücadelesi verdiği ligde Gaziantep FK'nın Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçta Kayseri bölgesi hakemi Abdülkadir Bitigen düdük çalacak. Bu atama kırmızı-siyahlılarda kafalarda soru işareti bırakırken oldukça büyük önem taşıyan maçta kırmızı-siyahlılar hakem hatasının ön plana çıkmayacağı maçta kazanmaktan başka sonuç düşünmüyorlar. Selçuk İnan ile ikinci maçına çıkacak olan Gaziantep FK'nın Rize'den alacağı puan ilerleyen haftalar öncesi ise büyük önem taşıyacak. 
Spor Servisi