Vehbi Dinçerler'in evlat acısı Vehbi Dinçerler'in evlat acısı

DEVA Partisi heyetini NTO’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Bizleri en çok ziyaret eden milletvekilleri arasında yer alan Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya’ya çok teşekkür ediyorum.” dedi. Ticaret odalarının siyaset yapma yeri olmadığını, sanayicinin tacirin sorunlarına çözüm bulma yeri olduğunu ifade eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt, “Sayın vekilimizin ılımlı tarzı ve çözüm odaklı yaklaşması bizleri de ayrıca hoşnut etmektedir.”ifadelerini kullandı.

EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞU

NTO’nun 1700 üyesiyle Nizip’in en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu vurgulayan NTO Başkanı Özyurt, NTO meclisi, komitesi ve yönetim kurulu ile sanayinin ve ticaretin önündeki engellerin kaldırılması için mücadele ederek lobicilik faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade etti. NTO’nun yapısı, projeleri ve faaliyetleri hakkında heyete bilgiler veren NTO Başkanı Mehmet Özyurt, 31 Mart yerel seçimlerinin ülkeye, bölgeye ve ilçeye hayırlı olmasını temenni ederek, DEVA Partisi belediye başkan adaylarına başarılar diledi. Nizip’in sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuları da dile getiren NTO Başkanı Özyurt, sorunların çözümü noktasında DEVA Partisi heyetinden destek beklediklerini belirtti.

Ev sahiplikleri için NTO başkanlarına teşekkür eden DEVA Partisi Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya, Deva Partisi’nin projelerini anlattı. NTO’nun dile getirdiği sorunların farkında olduklarını ifade eden Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya, “Nizip, sanayisi ve ticareti ile ilgili sorunların çözümü için Türkiye Millet Meclisi’nde gündeme getireceğiz ve takipçisi olacağız.”dedi.

******