Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yakınları vefat eden, yaralanan, ev ve işyerleri yıkılan vatandaşlara yönelik destek ziyaretlerine devam eden HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erat, depremzede vatandaşları ziyaret etti.

Depremin ilk gününden itibaren tüm teşkilatları ile sahada olan ve depremzede vatandaşlar için tüm imkânlarını seferber eden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, yerel seçim sürecinde de depremzede vatandaşlarla sık sık bir araya geliyor. Depremin en çok etkilediği ilçelerden olan Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde depremzedeleri ziyaret eden Erat, depremlerden etkilenen esnaf için geçici olarak depreme dayanıklı çelik konstrüksiyondan yapılan İpekyolu Çarşısı'ndaki esnaf ile bir araya geldi.

Yapamayacağım sözü vermem Yapamayacağım sözü vermem

SORUNLARI DİNLEDİ 

Depremzede esnaf ve vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini dinleyen Erat, esnaf ve vatandaşların yaklaşan yerel seçimlerle ilgili sorduğu soruları da cevaplandırdı. Yerel seçimlerle ve HÜDA PAR’ın projeleri konusunda depremzede esnaf ve vatandaşların yönelttiği tüm soruları yanıtlayan Erat, depremzede vatandaşların sorun ve sıkıntılarının ivedi bir şekilde giderilmesi, istek ve taleplerinin de karşılık bulması adına çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi.