1. YAZARLAR

  2. İsa Altun

  3. CRN EN İYİLERİ SEÇTİ!
İsa Altun

İsa Altun

Yazarın Tüm Yazıları >

CRN EN İYİLERİ SEÇTİ!

A+A-

The Channel Company markası CRN’nin Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcılarını belirlediği Security 100 listesinde global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs de yer aldı. CRN Security 100 listesi, Bitdefender Antivirüs’ün ödüllü çözümlerinin üstün önleme, tespit ve yanıt verme yetenekleri sunduğunun ve şirketin her geçen yıl büyümesini ve yeniliklerini sürdürdüğünün altını çiziyor.

CRN Security 100 listesi, her yıl siber güvenlikteki olağanüstü talebi piyasadaki en yenilikçi güvenlik teknolojileri ile buluşturan ve işletmelerin kesintisiz büyümesini sağlayan en iyi satıcıları listeliyor. The Channel Company markası CRN tarafından bu yıl yayınlanan Security 100 listesine, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan önde gelen siber güvenlik şirketi Bitdefender Antivirüs de seçildi. Bu listede; Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcıları yer alıyor.

Bilişim Güvenliği Sektörü İçin Kılavuz Niteliğinde

CRN Security 100 listesindeki şirketler, ürün geliştirme sürecindeki yaratıcılık ve yenilikçiliğin yanı sıra, bu çözümleri canlı bir çözüm sağlayıcı kanalı vasıtasıyla sunma konusunda da kararlı olduklarını kanıtlıyorlar. Security 100 listesi, üstün ürünler ve hizmetler için güvenlik teknolojisi üreticilerini tanımanın yanı sıra IT güvenlik pazarını keşfetmeye çalışan çözüm sağlayıcıları için de değerli bir kılavuz olarak hizmet ediyor. Liste, potansiyel kanal ortaklarının, güvenlik tekliflerini geliştirmelerine veya genişletmelerine en iyi şekilde yardımcı olabilecek satıcıların tanımlanmasına yardımcı oluyor. Bitdefender Antivirüs, nerede olursa olsun en kritik kurumsal varlıkları korumayı amaçlayan çözümlerle modern girişimlerin siber güvenlik gereksinimlerini karşılıyor ve her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılayarak herkes için kolay kullanımlı son nokta çözümleri sağlamayı taahhüt ediyor.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.