Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, sabah saatlerinde Gazikent bölgesindeki esnafı ziyaret etti. Gazikent Taksi Durağı şoförleriyle bir araya gelen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Ayıntap Taksi Durağı şoförlerini ziyaret etti. Bülbülzade Vakfı üyeleri ziyareti sonrası Başkan Fadıloğlu, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Göl kafe Restoran’da yaşlıları iftar yemeğinde ağırladı. Gaziantep Girişimci İş kadınları Derneği Başkanı Dr. Beril Özlem Leylek ve üyeleriyle Şehitkamil Sanat Merkezi’nde buluşan Fadıloğlu, yaptığı ve yapacağı çalışmaları sunum eşlinde aktardı. Başkan Fadıloğlu, günün sonunda Hacıbaba Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek noktaladı.

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu’na ziyaretlerinde; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Eyup Özkeçeci, Bünyamin Bozgeyik, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.

YSK kararını verdi YSK kararını verdi

BU BAŞARISININ SONUCUDUR

Vatandaşın talep ve beklentilerini karşılayan, onların memnuniyetini önceleyen, yaşam kalitelerini yükselten bir yerel yönetim standardı inşa etmeyi başardıklarını aktaran Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kaydetti: “Şehitkamil Belediyesi olarak ‘Hizmet ve Eser Siyaseti’ vizyonumuz, artık bugün bir markaya dönüşmüştür. Belediyecilik denince akla hizmet ve eserlerimizin gelmesi, bu başarısının sonucudur. Çıktığımız yolda, kesintisiz bir şekilde bize teveccühünü gösteren aziz milletimize şükran borçluyuz. Yegâne iftihar kaynağımız, milletimizin memnuniyet ve övgüsüne mazhar olmaktır. Tüm vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini karşılayan, onların memnuniyetini önceleyen, yaşam kalitelerini yükselten bir yerel yönetim standardı inşa etmeyi başardık. Devraldığımız sorun ve eksiklikleri gidermek için durmadan çalıştık”