Gaziantep Futbol Kulübü'nün pazar günü deplasmanda oynayacağı kritik Pendikspor maçı için Büyükşehir Belediyesi Demokrasi meydanında dev ekran kuracağı bildirildi. Bu zorlu deplasmanda da Pendik stadyumunun yetersizliği nedeniyle de bir çok taraftarların da maça gidemeyeceği haftada Büyükşehir Belediyesi demokrasi meydanında dev ekran kurarak halkın maç izlemesini sağlayacak. Büyükşehir Belediyesi hatırlanacağı gibi Gaziantep FK'nın Play-Off finalinde Hatayspor ile oynadığı maçta da demokrasi meydanında dev ekran kurulmuş ve taraftarlar burada takımlarının Süper Lige yükselişini coşku ile kutlarken bu kez takımlarının ligde kalışına şahitlik yapacaklar. 

FATMA ŞAHİN ÇAĞRIDA BULUNDU

Kombineler satışta Kombineler satışta

Bu arada Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin İstanbul ve civarında yaşayan Gazianteplilere çağrıda bulunarak takımlarını bu maçta yalnız bırakmamalarını istedi. Fatma Şahin şu paylaşımı yaptı:

26 Mayıs Pazar günü  19.00’da @GaziantepFK’nın Siltaş Yapı Pendikspor ile oynayacağı önemli maça destek olma zamanı… İstanbul’da ve çevre illerde yaşayan Gazianteplileri tek yürek olmaya, bu önemli müsabakada bulunmaya davet ediyorum.

Spor Servisi 
 

Editör: Ebru Kont