Şahin, “Birde emekli kartı hazırlıyoruz. Bu ikisinin Ramazan öncesi lansmanını yapacağız. Toplumun bizden olan beklentisini yaşam kalitesini ve günün sonunda mutlu olması çok önemli” dedi. 

Çocuk istismarında yüz kızartıcı sonuç Çocuk istismarında yüz kızartıcı sonuç

Yapılan çalışmaları anlatan Şahin, “Şu anda şehirde her hamileye günde bir bardak süt gidiyor. Anneye süt bebeğe can. 5 yıldır sürüyor. Belediyecilikte Cumhurbaşkanımızla birlikte gerçek belediyecilik var o konuda iddialıyız mütevazı olamayız. Kreş desteği veriyoruz. Eğitim şehri, spor şehri. Çocukları ilk 7 yaşında tarıyoruz. Yeteneklerine bakıyoruz. Anneyi babayı bilinçlendiriyoruz. Şehirde denizi olmayan şehirde yapılan havuzlardan da Türkiye yüzme yarışması birincisi çıkarıyoruz. Kültür ve sanat şehri Gaziantep. Şehir tiyatroları kurduk. Ulaşımda önce kara tren hattımızı trene çevirdik. Şimdi de metro hattıyla güçlendiriyoruz” dedi, 

HEDEFİMİZ EN UCUZ SU

Şahin, “Türkiye'nin geldiğimde en pahalı üçüncü suyunu içiyorduk. Herkes zam yaparken önce yüzde 27 indirdik sonra, 3'ten 30 büyükşehirde 20'ye düşürdük. Şu an bir baraj yapıyoruz beyannameye koyduk. 30'uncu sıraya düşüreceğiz. Hedefimiz en ucuza dönüştürmek. Bir deprem geçirdik. Eğer bu yatırımlar olmasıydı biz 48 saatte suyu şehre verdik. Nurdağı İslahiye hattındaki gün içinde su gitti. Altyapı istiyor kolay bir iş değil.”