TARİH: 14 OCAK 2024 PAZAR (YARIN)
SAAT: 19.00
STADYUM: KALYON
HAKEMLER: TUGAY KAAN NUMANOĞLU - MUSTAFA SÖNMEZ - SAMET ÇİÇEK 
YAYIN: BEİN SPORTS 1

Trendyol Süper Ligde ikinci yarı ara vermeden start verilirken Gaziantep FK, 20. hafta mücadelesinde yarın akşam saat 19.00'da şampiyonluğun en güçlü adayı Fenerbahçe'yi konuk edecek. 

Son 4 maçında 5 puan çıkaran ve yenilmeyen Gaziantep Futbol Kulübü, yarın saat 19.00'da Kalyon'da konuk edeceği güçlü rakibi Fenerbahçe karşısında zorda olsa imkansızı başarıp puanlar almaya çalışacak. Sezonun ilk haftasında İstanbul'da mağlup olduğu rakibine ikinci maçta yarın akşam evinde konuk edecek olan kırmızı-siyahlılar taraftarlarının desteğiyle şampiyonluk hesapları yapan rakiplerine sürpriz yapmaya çalışacaklar. 

SUMUDİCA TAKIMININ BAŞINDA OLACAK

Polisgücü’nün Sultanları yarı finalde 5-4 Polisgücü’nün Sultanları yarı finalde 5-4

Bugün başlayacak olan Afrika kupasında bulunan Max Gradel ve Janio Bikel dışında Gaziantep Futbol Kulübü'nde eksik ve sakat oyuncu bulunmuyor. Fenerbahçe ile oldukça zorlu ve kritik mücadeleye çıkacak olan kırmızı-siyahlılarda milli takımlarında bulunan iki oyuncu dışında önemli eksik bulunmazken rahatsızlığı nedeniyle Hatay maçına çıkamayan teknik direktör Marius Sumudica ise yarın takımının başında olacak. Rumen teknik adam oyuncularıyla yaptığı toplantıda, güçlü bir rakibe karşı oynayayacaklarını belirterek, böyle bir maçta basit hataların pahalıya mal olacağını belirterek, futbolcularını sık, sık uyardığı öğrenildi.