Ali Yıldırım "Çok zorlu bir deplasman maçında müthiş bir geri dönüşle kazandığımız ve çok değerli bir galibiyet aldığımız için çok mutluyuz" derken öte yandan taraftarlara çağrı yaptı ve Cumartesi günü oynanacak Balıkesir Büyükşehir Belediyespor maçında destek istedi. 

HÜCUMDA RİTİM BULAMADIK

Gaziantep Basketbol Baş Antrenörü Ali Yıldırım; "Maça istediğimiz gibi başlayamadık. Özellikle OGM Ormanspor takımının yabancı oyuncularını savunmakta zorlandık. Rakibimiz dış atışlarda çok yüzdeli isabet bulurken biz ise hücumda ritim bulamadık. İkinci yarıda bir reaksiyon vermeye çalıştık. Maçın sonunda çift hanelerde geriye düşsek pes etmedik ve müthiş bir efor ile geri gelmeye çalıştık. Burada müthiş bir gayret ve çaba sarfeden oyuncularıma da ayrıca bir parantez açmak istiyorum. Karakterimize yakışan bir oyun ile maç sonunda farkı bir topa kadar indirip,  sonunda ise faul çizgisinden bulduğumuz isabetler ile kazanmasını bildik."

HİÇ BİR MAÇ KOLAY KAZANINMIYOR

Müthiş bir geri dönüşte maçı kazanan Gaziantep Basketbol'da baş antrenör Ali Yıldırım, hiç bir maçın kolay kazanılmadığını ve bu galibiyetten dolayı takımını tebrik ederek; "Oyuncularımı canı gönülden kutluyorum. Destek olan tüm ekibime de teşekkür ediyorum. OGM Ormanspor takımına da kalan maçlarında başarılar diliyorum. Ligi değerlendirdiğimizde bu ligde mücadele eden her takıma saygı duyuyoruz. Hiç bir maç kolay kazanılmıyor. Bu yüzden bugün müthiş bir geri dönüşle aldığımız bu deplasman galibiyeti bizler için çok değerli. Cumartesi günü kendi evimizde 16:30’da Balıkesir BŞB takımına karşı oynayacağımız maçımıza tüm taraftarlarımızı takımımızı desteklemek için salona bekliyoruz" diye konuştu. Spor Servisi