Bozgeyik, “Kamuoyu yoklamaları yukarılardan değil, altlardan, fabrikalardan, tarlalardan, yoksulluğun, çaresizliğin ve sokakların dar olduğu yerlerden yapılmalı” dedi. 

Antalya yolculuğu yarın Antalya yolculuğu yarın

Kendisinin ve arkadaşlarının parti içinde yeni bir cephe açmaya gelmediklerini belirten Bozgeyik, “ Aksine “cepheleri” birleştirmeye geldik. Gaziantep’te Partimizi birleştirmek, barıştırmak  ve büyütmek için ‘adımlar’ atacağız. Bizim üstlendiğimiz süreçten sonra gelecek arkadaşlarımıza  bir ışık  bir ufuk  bir yol göstermek için elimizi taşın altına koyarak partimizin iç meselelerini kendi içimizde çözerken,ülkemizin temel meselelerine odaklanacağız. Ülkemizin sorunlarına karşı partimizin fikirlerinin,çözüm önerilerinin toplum tarafından duyulması için mücadele edeceğiz." dedi. 

YOKSULLUĞUN OLDUĞU YERLERDE YAPILMALI

Aday tespit çalışmalarının titizlikle sürdürüldüğü CHP’de anketler devam ederken, eski İl başkanı Karaca Bozgeyik, önemli bir çağrıda bulundu. Halktan oy alacak adayların tespiti için kamuoyu yoklamalarının hayatın kılcal damarlarından yapılması gerektiğini belirten Bozgeyik, “Kamuoyu yoklamaları yoksulluğun,çaresizliğin ve sokakların dar olduğu yerlerden! Yukarılardan değil altlardan! Masalardan değil, kaldırım taşının bile olmadığı yerlerden! fabrikalardan, tarlalardan yapılmalı” diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN YAN YANA OLMAK

Bozgeyik “Artık bize düşen sorumluluk; Parti içi kongre süreçlerinde yarıştığımız arkadaşlarla  partimizin başarısı için yan yana olabilmektir. Ve şehrimizin geleceğini örgütleyerek önümüzdeki yerel seçimlerden başarıyla çıkmaktır.  İlçelerimiz ve il örgütümüzün Belediye meclis üyeliği için aldıkları ön seçim kararını destekliyoruz. Belediye başkanlığına ve Meclis üyeliğine aday adayı olan arkadaşların hepsi bizim için değerlidir.   Partimizi temsilen aday olacak bütün arkadaşlarımızla yan yana omuz omuza yerel seçimlere hazırlanacağız biz kazanacağız. Halkımız kazanacak.  Zor bir süreçten geçen ülkemizde bu zor süreci kolaylaştıracak olan yegane şey, Partimizin yerel seçimlerden başarıyla çıkmasıdır. Bunun için parti içi yarışı kişiler arası yarışa indirgemeden şehrimizde yapılacak olan yerel seçimlerden hep beraber başarıyla çıkmamız gerekliliği önemlidir”