1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Biz sahadayız Muhalefet yok
Biz sahadayız Muhalefet yok

Biz sahadayız Muhalefet yok

ŞEN: BİZ SEÇİMİ ÇOKTAN BAŞLATTIK

A+A-

ÖZKEÇECİ: 2023 SEÇİMLERİNE HAZIRIZ 

AK Parti "2023’e Doğru Şehir Buluşmaları" programı Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen'in katılımıyla gerçekleşti. Adıyaman, Kahramanmaraş, Kilis Osmaniye ve Gaziantep milletvekillerinin katılımıyla yapılan buluşmada Mustafa Şen, seçim startının verildiğini ve bu yönde teşkilatların çalışmalarını hızlandırılması gerektiğini söyledi. AK Parti İl Başkanı M.Eyüp Özkeçeci ise Gaziantep'in 2023 seçimlerine hazır olduğunu söylediği konuşmasında CHP'yi eleştirdi. Özkeçeci, "Muhalefet partisinin Gaziantep'te resmi il başkanı yok. Benden sonra kaç tane il başkanı değiştiler ben bilmiyorum. Atanmış bir il başkanı var, kongreyle gelmiş bir il başkanı yok. Yapılacak 2023 seçimlerinde yine Gaziantep kendine yakışır sonucu alacak. Gaziantep Türkiye ortalamasının 10 puan üzerinde alacak." dedi.  

biz-sahadayiz5-ozececi.png

Şato restorantta düzenlenen toplantıya  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen'in yarı sıra  AK Parti MKYK Üyeleri Cüneyt Yüksel, Resul Kurt, AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Koordinatör Vekil Hakan Kahtalı, AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Ahmet Özdemir, AK Parti Kilis Milletvekilleri Mustafa Hilmi Dülger, Ahmet Salih Dal, AK Parti Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, İsmail Kaya, AK Parti Gaziantep Milletvekillerinden Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak katıldı.  

ŞEN: BİZ SEÇİMİ ÇOKTAN BAŞLATTIK  

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, 21. yüzyılın Türkiye yüzyılı olacağını belirtti. Şen, Gaziantep'te olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. 2023 seçimlerine doğru bütün şehirlerde, ilçelerde, mahallelerde olduklarını vurgulayan Şen, "Biz aslında seçimi çoktan başlattık. Bizim sevgili muhalefetimiz sürekli boş geziyor, canları sıkıldıkça 'hadi erken seçim' deyip oturup keyif çatarken biz mahallelerde, sokaklarda çalışıyorduk. Biz seçimi çoktan başlattık. Bırak erken seçimi sen seçime hazırlan." dedi. 

biz-sahadayiz1-sen.jpeg

6'LI MASA ELEŞTİRİSİ 

Muhalefetin geleceğe dair, ülkeye dair bir şey söylemediğini aktaran Şen, şöyle konuştu: "Söyledikleri 6'lı masa. Hatırlayınız ABD Başkanı Biden'ın sözünü mealen söylüyorum, 'Türkiye'deki dostlarımızı destekleyeceğiz ve Erdoğan'ı düşüreceğiz' gibi bir söz söyledi. Bunu duyan muhalefetin 'Sen kim oluyorsun da benim ülkemin siyasetine karışıyorsun' demeleri gerekirken duymazlıktan geldiler ve sonra bir masa kuruldu. Bu masa ne masası sizce. Onların adlandırmasıyla Erdoğan'ı düşürme masası değil mi? Peki Biden ne demişti. Buradan hareketle o 6'lı masa 6'lı değil, 9'lu masa. O 6'lı masa Biden masası. O masada Biden var, PKK var, FETÖ var ve adı geçen diğer partiler var. Eğer böyle değilse çıksınlar söylesinler, reddetsinler, açıkça meydan okusunlar. 'Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı düşüreceksem ben düşürürüm' desinler. 'Seçimi kazanacaksan ben kazanacağım, hele benim ülkemin Cumhurbaşkanı, oy veririm vermem başka bir şey, sen kim oluyorsun da benim ülkemin Cumhurbaşkanını düşüreceksin' diye söylemeleri gerekir. Ama bunu duymadık, duymuyoruz." 

whatsapp-image-2022-09-29-at-11.34.26.jpeg

TÜRKİYE YÜZYILINA HİZMET EDECEĞİZ 

Yaptıkları bütün faaliyetlerin, çalışmaların, projelerin, icraatların, hizmetlerin Türkiye yüzyılına hizmet edeceğini belirten Şen, şunları kaydetti: "Türkiye yüzyılına doğru gidiyoruz. 21. yüzyıl Türkiye yüzyılı olacak. Cumhuriyetimizin 100 yılını tamamlıyoruz, 2'nci yüzyılına geçiyoruz önümüzdeki sene. Yani seçimle Cumhuriyetimizin 2'nci yüzyılına geçiyoruz. O Cumhuriyetimizin 2'nci yüzyılı değil sadece o bir Türkiye yüzyılı. Bir dünya markası olarak bunu alın. Sadece Türkiye'yi değil dünyayı da ilgilendiren bir şey bu. Çünkü dünyaya yön veren ülkeler arasında Türkiye kendini çok net bir şekilde Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gösterdi. Türkiye yüzyılı dediğimiz Türkiye'nin ve dünyanın lideri Tayyip Erdoğan öncülüğünde gerçekleşen bir şey ve biz bu seçimde tam da bunu yapacağız. Yani 'bu seçim herhangi bir seçim değil' dediğimizde aslında söylediğimiz şey klasik siyasi bir cümle değil. Önümüzdeki 100 yıllarda dünyayı yönetecek olan kuruluşu anlatmaya çalışıyoruz." 

biz-sahadayiz7=.png

ÖZKEÇECİ: 2023 SEÇİMLERİNE HAZIRIZ 

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ise her seçimden sonra yeni seçime hazırlandıklarını dile getirerek, 2023 seçimlerinde de başarı elde edeceklerine inandıklarını vurguladı. Vekillerle gurur duyduğunu belirten Özkeçeci, "Gaziantep 2023 seçimlerine hazır. Klişe bir lafım var. Son seçim bitti, seçim yarın arkadaşlar derim. Gaziantep imtihana son gece çalışan talebe değil. Bizim için imtihan son seçimin bittiği gün yeniden başlıyor. İmtihana çalışıyoruz. Bu yazı dolu dolu geçirdik" dedi.  

fdqfoagwiaehr3d.jpeg

HERKES SAHAYA İNDİ MUHALEFET YOKTU 

Özkeçeci, milletvekillerini, belediye başkanları, ilçe başkanları ve tüm teşkilat ile sahada olduklarını belirterek, "Sahada sadece biz vardık. Muhalefet hiç yoktu. Daha ana muhalefet partisinin Gaziantep'te resmi il başkanı yok. Benden sonra kaç tane il başkanı değiştiler, ben bilmiyorum. Atanmış bir il başkanı var, kongreyle gelmiş bir il başkanı yok" 

aa-20220928-29008988-29008986-ak_partili_sen_gaziantepte_2023e_dogru_sehir_bulusmalarina_katildi.jpg

GEREKLİ MESAJLARI ALDI 

"Cumhurbaşkanımız Türkiye'deki il başkanlarıyla belediye başkanlarıyla topladı" diyen Özkeçeci, "Burada gerekli mesajları verdi. O mesajların en önemli noktası seçim sandıkta kazanılır arkadaşlar oldu. Sandık bizim için çok önemli. Biz burada sandığa hakimiz. Çok şükür tüm sandık başkanlarımız görevini biliyor ve teyitliler. Sandık kurullarımızı soruşturduk. İnşallah yapılacak 2023 seçimlerinde yine Gaziantep kendine yakışır sonucu alacak. Gaziantep Türkiye ortalamasının 10 puan üzerinde alacak. Bizim Nurdağı'nda yüzde 74,5 oy aldık. Yine alacağız. Bu ne demek burada yaşayan seçmenin 4 tanesinin 3'ü AK Partiye oy verdi. Bizler bileğimizin hakkıyla açık ara kazanacağız.  

fdvngm6wqaakhbu.jpeg

VEKİLLER İLÇELERE DAĞILDI 

"2023’e Doğru Şehir Buluşmaları" programı kapsamında Gaziantep'e gelen milletvekilleri ilçeleri gezdi. AK parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın Şehitkamil ilçesindeki hizmetleri yerinde gördü. Önce esnafı gezen Aydın ve Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Mütercim Asım Gençlik Kütüphanesine gitti, gençlerle buluştu. Şehitkamil ilçe başkanı Mehmet Yılmaz'ın da eşlik ettiği ziyarette Aydın, maaş kuyu caddesindeki esnafla buluştu. Ekip daha sonra Dülük Tabiat parkı'na gitti.  

fdvpq0axoaasklc.jpeg

NİZİP, ARABAN, OĞUZELİ, İSLAHİYE'YE GİTTİLER 

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç Nizip'e giderek, görüşmeler yaptı. Güvenç, "Nizip ilçemizin değerli büyüklerinden Hacı Mustafa Kurt, Müslüm Dölek ve Ali Öztürk ağabeyleri ziyaret ettik. Nazik ev sahipliği için kendilerine teşekkür ediyorum..." yorumunu yaptı. Kilis Milletvekili Salih Dal ise, Oğuzeli'nde Ziraat Odasını ziyaret etti. AK Parti Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu'nun durağı İslahiye oldu. AK parti islahiye il ve ilçe başkanlarıyla birlikte belediye Başkanı Kemal Vural'ı ziyaret eden Durmuşoğlu çalışmalar hakkında bilgi aldı.  AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ise AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı ziyaret ederek ilçe başkanı Mehmet Yılmaz ile biraraya aldı.  

fdv0fzgwiaeq1kk.jpeg

FABRİKALARA GİTTİLER 

Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir beraberinde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve ilçe başkanı Hasan Tepe ile birlikte OSB'ye gitti. Özdemir, "Gaziantep'te üretim yapan Grand Carpet halı Fabrikasını ziyaret ettik. Öğle arasını işçi kardeşlerimizle sohbet ederek ve birlikte yemek yiyerek geçirdik. İşletmemize hayırlı bol kazanç, işçi kardeşlerimize sağlık diliyoruz"  

fdv0fzdwqayfwam.jpeg

TAYYAR ESNAF GEZİSİNE KATILDI 

AK Parti MKYK Şamil Tayyar, AK parti genel başkan yardımcsı Mustafa Şen’in esnaf ziyaretine katıldı. Tayyar, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İl Başkanı M.eyüp Özkececi’nin de bulunduğu esnaf ziyaretinde “Yurda yayılan AK kadroların Gaziantep seferindeyiz. Esnafımızla dertleştik, alışverişteki hemşerilerimizle hasret giderdik. Birlikte nice yıllara” dedi LEYLA ÖZEKŞİ POLAT 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum